OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

nowe lekcje makijażu bobbi brownPublished: 28 April 2017

BOBBI PRZEDSTAWIA
nowe lekcje makijażu HOW TO

„ Nasze How To są proste, prawdziwe i przystępne – czyli całkowicie zgodne z filozofią Bobbi Brown.“ 

Bobbi Brown Cosmetics wprowadza nowe lekcje makijażu HOW TO – zainspirowane misją marki, by wyposażać kobiety w odpowiednie produkty i wiedzę, dzięki którym mogą być najpiękniejszą wersją samej siebie. To najnowsza odsłona słynnych lekcji makijażu Bobbi Brown. Zainspirowane sposobem, w którym kobiety mówią i myślą o makijażu How To poświęcone są najpopularniejszym tematom makijażowym i sposobom aplikacji kosmetyków. Począwszy od tego, jak wyglądać na mniej zmęczoną, po odpowiedź na pytanie co zrobić, by być trendy ­– instrukcje How To są proste, prawdziwe i przystępne.

Przeprowadzane przez profesjonalnych wizażystów Bobbi Brown lekcje makijażu How To zaczynają się od nieformalnej rozmowy o tym, czego klienci szukają i czego chcą się nauczyć lub na czym skupić.

Długość i tematyka How To są dostosowane do stylu życia, planu dnia i zainteresowań każdej kobiety. Po każdej lekcji How To klientka otrzymuje specjalnie opracowany Face Chart – kartę makijażu – oraz wskazówki pomagające z powodzeniem wykonać dany look w domu. Szybkie i łatwe do naśladowania tutoriale video pokazujące wykonanie makijaży krok po kroku są także dostępne online.

przejdź do video BOBBI BROWN

 

 

How To’s: 

*Jak odpowiednio zadbać o skórę:

 Bazując na ocenie rodzaju cery, wizażysta Bobbi Brown pomoże Ci dobrać odpowiednią pielęgnację aby natychmiast odświeżyć cerę oraz podpowie jak dbać o skórę w przyszłości.

 

*Jak ukryć oznaki zmęczenia:

Poznaj kultowe techniki Bobbi Brown jak korygować i rozświetlać cienie, aby wyglądać na świeżą i wypoczętą.

 

*Jak dobrać i nałożyć podkład / jak używać korektora:

Odkryj sekret Bobbi Brown i dowiedz się co robić, by Twoja skóra wygląda po prostu jak skóra. Podczas tej lekcji dowiesz się jak dobrać odpowiedni odcień podkładu, formułę pasującą do typu Twojej skóry oraz preferencji dotyczących krycia.

 

*Jak wykonać perfekcyjny makijaż oka:

 Makijaż oka jest prostym sposobem na podkreślenie spojrzenia. Dowiedz się jak podkreślić oczy używając trzech cieni. Ten klasyczny makijaż oczu sprawdzi się w każdej sytuacji.

 

*Jak wykonać idealną kreskę:

 Eyelinery występują w wielu postaciach – m.in. w kredce, żelowe, płynne. Wizazysta Bobbi Brown pomoże Ci dobrać formułę, bazując na tym jaki look pragniesz uzyskać i pokaże jak użyć wybranego kosmetyku w kilku prostych krokach. 

 

*Jak wykonać makijaż Smokey Eye:

To jeden z najpopularniejszych makijaży oczu. Podczas tej lekcji dowiesz się jak łączyć ze sobą cienie i podkreślać oczy, aby otrzymać prosty ale pasujący każdemu look smokey eye.,

 

*Jak podkreślić brwi:

 Brwi o właściwym kształcie tworzą ramę dla oczu i dają efekt ich delikatnego liftingu. Podczas tej lekcji, wizażyści Bobbi Brown podpowiedzą które techniki i produkty - w odniesieniu do Twoich potrzeb i stylu - powinnaś wybrać, by perfekcyjnie podkreślić brwi.

 

*Jak wykonać perfekcyjny makijaż ust:

W Bobbi Brown wierzymy, że kobieta powinna mieć swoją pomadkę w odcieniu naturalnym oraz w ulubionym kolorze, by móc sięgnąć po tę, która danego dnia pasuje do jej stylu i nastroju. Podczas tej lekcji wizażysta Bobbi Brown podpowie Ci,  jak znaleźć odcień, w którym wyglądasz najkorzystniej.

 

*Jak być piękną w 5 minut:

 Minimalny wysiłek i maksymalny efekt. Poznaj proste sposoby na to, by błyskawicznie i bezproblemowo podkreślić swoją urodę w zależności od stylu życia i upodobań.

 

*Jak wykonać perfekcyjny makijaż dzienny:

 Jest on świeży, czysty i nowoczesny. Dowiedz się jak uzyskać klasyczny look Bobbi Brown - począwszy od nałożenia korektora/rozświetlacza, przez podkład, róż, czy cienie. Ta lekcja zawiera wszystko, aby uzyskać najlepszy look i czuć się w nim doskonale (ok. 45 minut).

 

*Jak zrobić makijaż nude:

W Bobbi Brown stawiamy na piękną skórę. Nasi wizażyści podpowiedzą Ci jak dobrać i aplikować kolory, które wyglądają całkowicie naturalnie. (ok. 45 minut).

 

*Jak wykonać perfekcyjny makijaż wieczorowy:

Począwszy od nieskazitelnej bazy, wizażysta Bobbi Brown dopasuje makijaż do Twojego indywidualnego stylu – wybierzesz intensywne usta czy wyraziste, połyskujące oczy? (ok. 45 minut).

 

I wiele innych!
BOBBI BROWN "HOW TO" MENU

 

Odkryj pełną ofertę lekcji How To
w firmowym salonie Bobbi Brown w PLACU UNII