OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

nowoczesna lub tradycyjna wielkanoc z DUKAPublished: 22 February 2018

Na nowy sezon w asortymencie DUKA pojawią się dwie kolekcje dedykowane Wielkanocy.

 

Nasza Tradycyjna Kolekcja Wielkanocna

Kolekcja PARLA to tradycyjne dekoracje wielkanocne, które wprowadzą powiew świeżości do każdego domu. PARLA, odznaczająca się pastelowymi barwami i wysokim połyskiem,świetnie wpisuje się w modną obecnie stylistykę mieniącą się metalicznymi kolorami. Perłowe króliki i ptaszki, pastelowe świece, jajka czy wieńce stanowią idealne uzupełnienie dekoracji stołu.

 

Nasza Nowoczesna Kolekcja Wielkanocna

Kolekcja NATURLIGA dedykowana jest osobom lubiącym nowoczesne dekoracje. Króliki, jajka w geometryczne wzory, złote świece – to główne elementy tej kolekcji. NATURLIGA, w której dominuje złoto, biel, czerń oferuje kontrastowe motywy oraz geometryczne wzory. Niektóre elementy zawierają graficzne wzory, jak jajka ozdobione rysunkiem królika. Dekoracje wykonane są porcelany i drewna. Będą stanowić ciekawy punkt na stole w jadalni lub salonie.

Niezwykłą zaletą wszystkich linii DUKA jest ich unikatowość, dzięki której możliwe jest mieszanie poszczególnych elementów kolekcji do tworzenia nietypowych aranżacji. Mnogość wzorów i kolorów jest prawdziwą gratką dla miłośników dekoracji wnętrz.
Dzięki DUKA w prosty sposób można stworzyć prawdziwie wielkanocny klimat w swoim mieszkaniu!

 

Zobacz Wielkanocne kolekcje PARLA i NATURLIGA DUKA.

Zapraszamy do salonu DUKA Kitchen Life w PLACU UNII!