OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Czerwiec 201913 June 2019 - 15 June 2019

Mokotowskie Spotkania- letnie nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Od 13 do 15 czerwca /czwartek-sobota/ zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędą się kolejne Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Na tej letniej edycji będzie można zaleźć dużo pięknych i zwiewnych sukienek, delikatnej biżuterii i wyjątkowych akcesoriów. Nie zabraknie projektantów, którzy chętnie doradzą, porozmawiają i pomogą stworzyć wspaniałe stylizacje.

Mokotowskie spotkania to inicjatywa stworzona przez ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od ponad 5 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes.

Zapraszamy od 16 do 18 maja na Mokotowskie Spotkania! 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping!