OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkanie Dzień Kobiet07 March 2019 - 09 March 2019

Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Zapraszamy na kolejną edycje Targów Mokotowskie Spotkania, które na stałe wpisały się już w kalendarz wydarzeń na Placu Unii w Warszawie. Tym razem będziemy razem świętować Dzień Kobiet, ponieważ spotykamy się od 7 do 9 marca /czwartek-sobota/. Będzie to idealny moment, żeby znaleźć odpowiedni prezent dla żony, mamy, babci, koleżanki, siostry lub po prostu dla siebie. 

W wydarzeniu weźmie udział 30 marek, które zaprezentują swoje projekty. Będzie można kupić zarówno ubrania, biżuterię, kosmetyki, zabawki, książki i akcesoria, a wszystko 100% made in Poland. 

Mokotowskie Spotkania od prawie 5 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu w Placu Unii. Jest to wydarzenie dla ludzi, którzy poszukują jakości, ciekawego designu i nieszablonowych rozwiązań.  Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

Będą z nami m.in.: 

Mamaiti-to firma, która stawia na wygodęWaszych dzieci i Waszą. Ubranka rosnąz dzieckiem, przez co służąna długo. Sąkomfortowe w noszeniu i bardzo praktyczne. Mama Iti spełnia potrzeby swoich dzieci, wymyślając dla nich innowacyjne rozwiązania i w ten sposób tworzy produkt, który spełni Wasze potrzeby i oczekiwania.

Saska Fashion- to odzież damska wysokiej klasy, ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy. Są to własne projekty, własne konstrukcje, nowoczesne technologie i perfekcyjne wykonanie. Do produkcji są używane tkaniny i dodatki kupowane  od najlepszych producentów z Włoch, Francji i Niemiec.

Taka para- producent skarpetek- wynieś swój styl ponad limity i obudź bestię którą nosisz w sobie! Porzekadło mówi: „diabeł tkwi w szczegółach”, TAKAPARA mówi: „bestia tkwi w skarpetach”, bądź sobą, bądź inny grrrrr!

La Gatta-biżuteria ze srebra, z naturalnymi kamieniami - kolczyki, korale, wisiory, bransolety. Niepowtarzalne wzory, pojedyncze egzemplarze.

  

Zapraszamy od 7 do 9 marca na Mokotowskie Spotkania! 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping! 

Related Articles