OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Luty 201822 February 2018 - 24 February 2018

Mokotowskie Spotkania- Poznaj wyjątkowe polskie marki!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Już od 22 do 24 lutego (czwartek-sobota) w Plac Unii City Shopping odbędzie się czterdziesta druga edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, czyli cyklicznego wydarzenia, mającego na celu zrzeszenie lokalnej społeczności Warszawy. Jest to doskonała okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży modowej i ekologicznej (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Mokotowskie Spotkania chcą udowodnić, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty oraz że zakupy u lokalnych producentów są na wyciągnięcie ręki. Zależy nam na stworzeniu wspaniałego spotkania ludzi ceniących sobie oryginalnośći poszukujących nieszablonowych projektów.

Sprawimy, że te  trzy dni będą niezwykłe. Zapraszamy na Mokotowskie Spotkania wszystkich mieszkańców Warszawy ceniących lokalność, dobrą jakość produktów, odkrywanie nowych inicjatyw i ciekawych wydarzeń. Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Wpadnij na kawę ze znajomymi i odkryj bogatą ofertę od polskich firm! Porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy. Tą datę trzeba zapisaćw kalendarzu.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach!

 

DATA: 22-24/02
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: czwartek-sobota 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.

Related Articles