OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Marzec24 March 2017 - 26 March 2017

Mokotowskie Spotkania- zmień swoją garderobę na wiosnę, z Polskimi Projektantami!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

 

To już 28 edycja Mokotowskich Spotkań, które cyklicznie odbywają się w Placu Unii City Shopping. Targi lokalnych marek zagoszczą w przestrzeniach galerii w dniach 24-26 marca (piątek-niedziela).

Marcowa edycja będzie doskonałą okazją do odświeżenia swojej garderoby, na sezon wiosenny. Wystawcy przygotowują najświeższe kolekcje, wyjątkowe dodatki, unikatową biżuterię- wszystko co nada niepowtarzalny charakter naszym wiosennym stylizacjom. Warto odwiedzić stoiska Polskich Projektantów, aby w miłej atmosferze i eleganckich wnętrzach Placu Unii City Shopping, zapoznać się z propozycjami rodzimych twórców, na nadchodzący sezon.

Targi Lokalnych Marek to także doskonała okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży modowej i ekologicznej (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Warto wybierać autorskie propozycje Polskich Projektantów i firm, łącząc je z rzeczami z sieciówek, co daje wspaniałe efekty!

Mokotowskie Spotkania to przede wszystkim ludzie tworzący ich atmosferę- wystawcy, którzy chętnie doradzą, opowiedzą o produkcie, a czasem przygotują go specjalnie na nasze zamówienie. To także zadowolenia klienci, wracający na kolejne edycje. Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Wpadnij na kawę ze znajomymi i odkryj bogatą ofertę od polskich firm w zasięgu Twojej ręki! Rzeczy dostępne najczęściej za pośrednictwem internetu, teraz będziesz mógł/mogła dotknąć, sprawdzić i przymierzyć.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach w Plac Unii City Shopping!