OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania Styczeń 201917 January 2019 - 19 January 2019

Mokotowskie Spotkania- jesienno-zimowe nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie


Od 17 do 19 stycznia /czwartek-sobota/ zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jest to inicjatywa stworzona przez ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od prawie 5 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes.

Zapraszamy od 15 do 17 listopada na Mokotowskie Spotkania!

DATA: 15.12 - 17.12 (wtorek - czwartek)
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom 0 i -1)
GODZINY: 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping!

Related Articles