OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Walentynkowa edycja Mokotowskich Spotkań14 February 2019 - 16 February 2019

Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Zapraszamy na kolejną edycje Targów Mokotowskie Spotkania, które na stałe wpisały się już w kalendarz wydarzeń na Placu Unii w Warszawie. Tym razem będziemy razem świętować Walentynki, ponieważ spotykamy się od 14 do 16 lutego /czwartek-sobota/. Będzie to idealny moment, żeby znaleźć piękny prezent dla swojej drugiej połówki lub przyjaciela. 

W wydarzeniu weźmie udział 30 marek, które zaprezentują swoje projekty. Będzie można kupić zarówno ubrania, biżuterię, kosmetyki, zabawki, książki, akcesoria, a nawet piękne świece, a wszystko 100% made in Poland. 

Mokotowskie Spotkania od prawie 5 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu w Placu Unii. Jest to wydarzenie dla ludzi, którzy poszukują jakości, ciekawego designu i nieszablonowych rozwiązań.  Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

 W najbliższej edycji wezmą udział m.in. :

MANIFESTO ART CLOTHES- to połączenie sztuki i mody. Najlepsza gatunkowo odzieżi fascynująca lekcja historii sztuki w jednym.

EM Men's Accessories- to marka, która powstała z zamiłowania do męskiej mody i stylu. Marka oferuje szeroki wybór akcesoriów w stylu oficjalnym i casualowym. W ofercie można znaleźć poszetki, krawaty, muchy, pasy smokingowe, torby, paski, zestawy prezentowe, szale i wiele więcej. 

delCane– marka została stworzona przez pasjonatów mody i designu. To wyjątkowe ciuchy w stylu streetwear, ubrania oversize zaprojektowane nie tylko dla kobiet. Wiele z ciuchów delCane to modele unisex. To ubrania stworzone dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić. To ciuchy, w których każdy podbije świat. 

Dress you up-  to synonim wygody połączonej z najnowszymi trendami. 3 linie produktowe: dla kobiet, dla dzieci i dla domu- by było miło, wygodnie i przytulnie- dla każdego. Krótkie serie, wyjątkowe , przemyślane produkty.

Saska Fashion- to odzież damska wysokiej klasy, ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy. Są to własne projekty, własne konstrukcje, nowoczesne technologie i perfekcyjne wykonanie. Do produkcji są używane tkaniny i dodatki kupowane  od najlepszych producentów z Włoch, Francji i Niemiec.

Taka para- producent skarpetek. Wynieś swój styl ponad limity i obudź bestię którą nosisz w sobie! Porzekadło mówi: „diabeł tkwi w szczegółach”, TAKAPARA mówi: „bestia tkwi w skarpetach”, bądź sobą, bądź inny grrrrr!

  

Zapraszamy od 14 do 16 lutego na Mokotowskie Spotkania! 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping! 

Related Articles