OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

nowe sklepy w placu uniiPublished: 07 September 2017

 Marta KUSZYŃSKA / Jarosław EWERT
(poziom +1)

Dwójka absolwentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych: Marta Kuszyńska, która tworzy eleganckie kolekcje dla kobiet, oraz Jarosław Ewert, znany z ubrań oversize otworzyli w Placu Unii swój pierwszy salon w stolicy. Projektanci mają już swoje salony w łódzkiej Manufakturze oraz w Galerii handlowej Posnania w Poznaniu. 

Marta Kuszyńska tworzy damskie kolekcje utrzymane  w eklektycznym stylu. Jej projekty  łączą  w sobie romantyzm z nowoczesnością i podkreślają charakter współczesnej kobiety. W kreacjach Marty Kuszyńskiej regularnie występuje piosenkarka Monika Kuszyńska, siostra projektantki. 

Jarosław Ewert projektuje kolekcje damsko męskie. Jego prace utrzymane są w duchu użytkowej awangardy i stanowią wyraziste tło dla podkreślenia osobowości. Jego kreacje odzwierciedlają energię i jednocześnie lekkość oraz minimalizm
.

 

 MARILYN Poupeé
(poziom 0)

Sklep Marilyn oferuje luksusowe wyroby pończosznicze najnowszej generacji. Dzięki nowoczesnej i rygorystycznej kontroli jakości wyroby MARILYN stanowią produkt najwyższej klasy. W asortymencie znajdują się: linia klasyczna, kolekcja modowa fashion, elegancka linia Lux Line, designerska kolekcja Patrizia Gucci for MARILYN, która jest niczym biżuteria dla nóg.

Uzupełnieniem produktów pończoszniczych salonu w Placu Unii jest jest również elegancka i niezwykle kobieca kolekcja Poupée, która uwodzi wszystkie zmysły.

SKLEP UCZESTNICZY W PROGRAMIE
SPRAWDŹ RABAT!

 

 FERRONI Shoes
(poziom 0)

Jest rodzinną firmą, która przeniosła włoskie tradycje obuwnicze do Polski w 1997 roku. Pomysł na produkcję butów zrodził się dzięki przyjaźni z rodziną Ferroni. Zajmowała się ona manufakturą od lat 50. w małym, nadmorskim miasteczku w regionie Marche. Włoski klimat i styl życia do dziś jest inspiracją przy tworzeniu kolekcji obuwia Ferroni.

W procesie produkcji marka czerpie z tradycji manufaktury, dbając aby każdy model powstał z dobrego gatunku skór i był wygodny. Powstają również krótkie serie o nietypowej fakturze lub deseniu, dzięki czemu możesz być posiadaczką jednej z ośmiu wyjątkowych par butów.

Jeżeli tak jak Ferroni kochasz łączyć klasykę z nutką szaleństwa – świetnie trafiłaś. Obsługa salonu Ferroni w Placu Unii postara się, byś niezależnie od wieku znalazła piękne buty dla siebie.

SKLEP UCZESTNICZY W PROGRAMIE
SPRAWDŹ RABAT! 

 KRÓL
(poziom +1)

Marka KRÓL powstała na bazie ponad 20-letniej tradycji męskiego krawiectwa firmy MELTON. W oparciu o doskonały warsztat technologiczny i zdobyte doświadczenie, dąży do tworzenia kolekcji, wyróżniających się fasonem, nienagannym wykończeniem i nowoczesnym stylem.

Projektanci i styliści marki tworzą nowe kolekcje w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie światowej, wykorzystując do tego celu starannie wyselekcjonowane oferty producentów tkanin i dodatków. Ceniąc różnorodność Klientów Król oferuje zarówno awangardowe, oryginalne kolekcje, jak również proste i uniwersalne fasony. KRÓL to przede wszystkim elegancka odzież męska - garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki i spodnie, a dodatkowo w asortymencie dostępne są także: koszule, buty i akcesoria.

W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających Klientów, salon Król w Placu Unii oferuje usługę szycia na miarę, co pozwala tworzyć strój dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny.

SKLEP UCZESTNICZY W PROGRAMIE
SPRAWDŹ RABAT!

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NOWYCH SKLEPÓW

 

NOWE SKLEPY NA PLANIE

NOWE SKLEPY na pełnym planie PLACU UNII