OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

gra miejska dla dzieci - SMYK 15 October 2016 - 16 October 2016

 

 gram ze SMYKiem

SMYK zaprasza do rodzinnej gry miejskiej: 

Zbieraj puzzle ze SMYKIEM i wygrywaj nagrody!

jak wziąć udział.

4 pażdziernika ruszyła rejestracja do udziału w grze miejskiej zaplanowanej w czterech warszawskich sklepach sieci SMYK. Zabawa dedykowana całym rodzinom odbędzie się w drugi weekend października, tj. 15 – 16.10, w Warszawie. By wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie www.grajzesmykiem.smyk.com i odebrać specjalną mapę. Na dorosłych i dzieci czeka wiele atrakcji oraz wyjątkowi eksperci, a na zwycięzców - atrakcyjne nagrody. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Wraz z nadejściem chłodniejszych dni rodzice często stają przed dylematem, jak miło i aktywnie spędzić weekend z dziećmi. Z pomocą przychodzi im SMYK zapraszając rodziny do gry miejskiej promującej nowy program lojalnościowy SMYK & Spółka, który od niedawna jest dostępny dla klientów sieci. Każda rodzina ma za zadanie w ciągu dwóch dni (15-16.10) znaleźć wszystkie wyznaczone punkty kontrolne na terenie Warszawy. Na miejscu na uczestników będzie czekać zadanie oraz ekspert, który podpowie, jak je wykonać. Wszystkie zarejestrowane wcześniej zespoły, które odwiedzą wyznaczone miejsca i zbiorą wszystkie puzzle, otrzymają nagrody. Ponadto będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są karty upominkowe do SMYKA o wartości: 750 zł, 500 zł i 300 zł. SMYK Sp. z o.o., ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa 

jak dołaczyć do gry.

Aby wziąć udział w zabawie należy stworzyć zespół złożony z co najmniej jednego dziecka w wieku do lat 14 oraz osoby dorosłej, a następnie zgłosić swój udział przez stronę: www.grajzesmykiem.smyk.com. 60 pierwszych rodzin, które dokonają prawidłowej rejestracji otrzyma mapę wraz z podstawowymi instrukcjami, które umożliwiają udział w zabawie. Kolejny krok to stawienie się na starcie o określonej godzinie oraz wykonanie pierwszego zadania. W grze nie ma znaczenia, który zespół pierwszy dotrze do wyznaczonego punktu kontrolnego, lecz czy wykonał wszystkie polecenia w odpowiedniej kolejności i ściśle określonym czasie. Zabawy przewidziane są dla dzieci, więc to one, z niewielką pomocą dorosłych, mają za zadanie zebrać znaczki na mapie. Na miejscu na uczestników będzie czekał wyjątkowy ekspert, który udzieli instrukcji oraz zachęci do wspólnej zabawy. W wykonaniu każdego zadania pomogą znani i lubiani przyjaciele marki, czyli: Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Jakub Wesołowski oraz Olivier Janiak. Oprócz tego organizator przygotował wiele atrakcji - rodzinne zdjęcia w fotobudce, a dla najmłodszych malowanie buziek. W grze nie ma przegranych – wygrywają wszystkie rodziny, które wcześniej się zarejestrują i ukończą zabawę. Dodatkowo każda spośród nich może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są wartościowe nagrody. Poza ukończeniem gry wystarczy przesłać na adres organizatora rodzinne zdjęcie oddające ducha rywalizacji i pracę zespołową. Trzy najlepsze fotografie wyłonione przez komisję konkursową zostaną nagrodzone kartami upominkowymi o wartości 750 zł, 500 zł i 300 zł. 

Więcej informacji o grze miejskiej oraz regulamin zabawy.