OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Kurtki i płaszcze kolekcji VistulaPublished: 28 October 2016

Dwurzędowe i długie do stroju formalnego lub krótkie i pikowane do stylizacji casualowych – kurtki i płaszcze Vistula na obecny sezon mają wyraziste i praktyczne fasony, zgodnie z najnowszymi tendencjami w modzie męskiej.

W bogatej ofercie płaszczy znaleźć można gładkie, beżowe lub granatowe modele klasyczne, bądź wytworne płaszcze w kratę z charakterystycznej wełny casentino lub z tweedu.

Dwurzędowe płaszcze, bez względu na kolor, tkaninę czy wykończenia, mają sznyt wytworności. Najlepiej wyglądają założone do stroju formalnego.

Idealne do garnituru i skórzanych półbutów, ale też do golfu zestawionego z klasycznymi spodniami w kant, nadają wyglądowi szyk, nutę nonszalancji i bezapelacyjną klasę.

Także mniej formalne kurtki wyróżniają się nieoczywistymi materiałami. Puchówki z granatowego, japońskiego nylonu z wypełnieniem w 90% z gęsiego puchu to jedna z najbardziej luksusowych propozycji Vistula w tym sezonie. Towarzyszą im wypełnione puchem i pierzem parki w trzech rożnych długościach, dwustronne bombery oraz pikowane kurtki zaprojektowane na kształcie marynarki.

Bomber znaleźć można również w wersji skórzanej, gdzie stanowi alternatywę m.in. dla ramoneski z mocno widocznymi w tym sezonie suwakami i metalowymi elementami oraz kurtki ze spranej skóry, z golfowym kołnierzem.

Wszystko dostępne w salonie Vistuli w Placu Unii. Zapraszamy!