OPENING HOURS: 10:00 - 21:00

What's On

CurrentPage.pageTitle hero image

Jesienna kolekcja Vistuli i Robert LewandowskiPublished: 02 August 2016

Na planie z Robertem Lewandowskim - Backstage z pracy nad sesją zdjęciową kampanii Vistula Jesień/Zima 2016/2017.

Robert Lewandowski na planie zdjęciowym do kampanii Jesień/Zima 2016/2017 Vistuli

Sesja odbyła się na tętniących życiem, otoczonych imponującą nowoczesną architekturą warszawskich ulicach. Twarzą kampanii został światowej klasy piłkarz i kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej - Robert Lewandowski, którego mieliśmy okazję oglądać również w wiosenno-letniej odsłonie kolekcji.

Sesja odbyła się na tętniących życiem, otoczonych imponującą nowoczesną architekturą warszawskich ulicach.

Roberta Lewandowskiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten utalentowany 27-letni piłkarz nie raz miał okazję zaprezentować swoją klasę na boisku. Ostatnio, podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 we Francji, gdzie wspólnie z polską drużyną doszedł do ćwierćfinału turnieju.  Jeden z najlepszych napastników na świecie i jednocześnie jeden z najprzystojniejszych piłkarzy jest już dzisiaj niekwestionowaną ikoną sportu.  

Roberta Lewandowskiego nikomu przedstawiać nie trzeba.  Jeden z najlepszych napastników na świecie i jednocześnie jeden z najprzystojniejszych piłkarzy jest już dzisiaj niekwestionowaną ikoną sportu.

Przed obiektywem fotografa Robert Lewandowski pozował w wyrazistych, eleganckich zestawach. Przykładem mogą być nowoczesne kraciaste garnitury, płaszcz z wełny casentino oraz smokingowa welurowa marynarka z atłasowymi klapami. Obok zdecydowanej klasyki, na zdjęciach autorstwa Mateusza Stankiewicza, zobaczymy również casualowe stylizacje uzupełnione o trendowe sportowe modele. Będą to między innymi flanelowe koszule w kratkę, skórzana pikowana kurtka, dzianiny z wyrazistym warkoczowym splotem i czarne dżinsy. Całość stylizacji uzupełniono wysokiej klasy dodatkami: skórzanymi torbami, eleganckimi butami typu monki oraz jedwabnymi poszetkami i krawatami.

Przed obiektywem fotografa Robert Lewandowski pozował w wyrazistych, eleganckich zestawach. Przykładem mogą być nowoczesne kraciaste garnitury, płaszcz z wełny casentino oraz smokingowa welurowa marynarka z atłasowymi klapami.

Zdjęcia do najnowszej kampanii na jesień i zimę 2016/17 wykonał  Mateusz Stankiewicz,  a końcowy efekt sesji będzie można zobaczyć już pod koniec sierpnia. Autorem zdjęć zakulisowych jest Bartosz Mrozowski.

Piewsze modele z kolekcji jesiennej są już dostępne w salonie VISTULI w PLAC UNII CITY SHOPPING.
ZAPRASZAMY!