GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

O NAS

Plac Unii City Shopping

Plac Unii City Shopping to tętniące życiem, nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. W niezwykle przyjemnej atmosferze klienci centrum mogą zarówno skorzystać z szerokiej oferty zakupowej, zrelaksować się przy filiżance kawy lub zjeść coś w jednej z restauracji. Lokalizacja centrum pozwala dotrzeć do Placu Unii zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Na kierowców czeka 500 miejsc na wygodnym podziemnym parkingu.

Plac Unii to wyselekcjonowana oferta sklepów modowych, kosmetycznych, czy dekoracji wnętrz, a także kultowe delikatesy Supersam, proponujące szeroki wachlarz produktów ze świeżym, na miejscu wypiekanym pieczywem i mięsem z własnego rozbioru na czele.
Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Regularnie odbywają się tu Jarmark Produktów Regionalnych oraz Mokotowskie Spotkania. 

„Zapraszam Państwa do Placu Unii – wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Naszym priorytetem jest spełnianie Państwa oczekiwań i dbanie o to, aby spędzony tutaj czas był dla Państwa przyjemny. Do zobaczenia." 
Aleksandra Kuczyńska, Retail Operations Director. 

Plac Unii City Shopping – bliżej niż myślisz.

Pokój rodzinny zlokalizowany na poziomie -1.
 
 

Darmowe Wi-Fi dostępne w każdym miejscu na terenie PLac Unii City Shopping.

Parking podziemny, 500 miejsc parkingowych, wygodne miejsca dla rodzin z dziećmi.

Centrum przyjazne rowerzystom. Parkingi rowerowe wzdłuż ul. Boya oraz na parkingu podziemnym na poziomie -2. Stacja Veturilo od strony Placu Unii Lubelskiej.

Toalety zaprojektowane by sprostać wymaganiom naszych najmłodszych gości. Poziom -1

Poziom 0 bankomaty ING Bank. Poziom -1 i 1 bankomaty Euronet.

Postój taksówek znajduje się przy ulicy Waryńskiego.

Stacja naprawy rowerów znajduje się przy ul. Boya, przy wjeździe na parking podziemny. 

Centrum przyjazne
osobom niepełnosprawnym.

Obiekt bezpieczny - monitorowany.

Centrum przyjazne
psom przewodnikom.

Punkt Info: informacje o centrum, sklepach, wydarzeniach oraz programie rabatowym. Walidacja biletów parkingowych. Poziom -1.

Filmy

W PLACU UNII

WYDARZENIA

ZA KULISAMI

HISTORIA

Architektura budynku warszawskiego Placu Unii nawiązuje do jednego z najstarszych i najbardziej znanych nowojorskich drapaczy chmur – budynku Flatiron. „Dumny, wzniosły, wysublimowany i elegancki” – tak mówią o nim nowojorczycy, twierdząc, że doskonale uosabia ich własne cechy charakteru.

Projekt Placu Unii zwyciężył w prestiżowym konkursie, zorganizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich. koncepcja zachwyciła rozmachem, wizjonerskim połączeniem  funkcjonalności, estetyki oraz najwyższą jakością. Jego autorem był wybitny, wielokrotnie nagradzany polski architekt, profesor Stefan Kuryłowicz.