GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 20:00

O NAS

Plac Unii City Shopping

Plac Unii City Shopping to tętniące życiem, nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. W niezwykle przyjemnej atmosferze klienci centrum mogą zarówno skorzystać z szerokiej oferty zakupowej, zrelaksować się przy filiżance kawy lub zjeść coś w jednej z restauracji. Lokalizacja centrum pozwala dotrzeć do Placu Unii zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Na kierowców czeka 500 miejsc na wygodnym podziemnym parkingu.

Plac Unii to wyselekcjonowana oferta sklepów modowych, kosmetycznych, czy dekoracji wnętrz, a także kultowe delikatesy Supersam, proponujące szeroki wachlarz produktów ze świeżym, na miejscu wypiekanym pieczywem i mięsem z własnego rozbioru na czele.
Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń

Poziom -1

 
 

Darmowe Wi-Fi dostępne w każdym miejscu na terenie PLac Unii City Shopping

Parking podziemny, 500 miejsc parkingowych, wygodne miejsca dla rodzin z dziećmi

Ul. Boya oraz na poziomie -2. Stacja Veturilo od strony Placu Unii Lubelskiej

Poziom -1

Poziom 0 ING Bank. Poziom -1 i poziom 1 Euronet

Przy ulicy Waryńskiego

Stacja naprawy rowerów ul. Boya, przy wjeździe na parking podziemny

Centrum przyjazne
osobom niepełnosprawnym

Obiekt monitorowany

Centrum przyjazne
psom przewodnikom

Poziom -1. Punkt Info. Walidacja biletów parkingowych

Filmy

W PLACU UNII

WYDARZENIA

ZA KULISAMI

HISTORIA

Architektura budynku warszawskiego Placu Unii nawiązuje do jednego z najstarszych i najbardziej znanych nowojorskich drapaczy chmur – budynku Flatiron. „Dumny, wzniosły, wysublimowany i elegancki” – tak mówią o nim nowojorczycy, twierdząc, że doskonale uosabia ich własne cechy charakteru.

Projekt Placu Unii zwyciężył w prestiżowym konkursie, zorganizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich. Koncepcja zachwyciła rozmachem, wizjonerskim połączeniem  funkcjonalności, estetyki oraz najwyższą jakością. Jego autorem był wybitny, wielokrotnie nagradzany polski architekt, profesor Stefan Kuryłowicz.