GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

STOISKO SPECJALNEOpublikowany: 18 listopada 2019

Bazarnik 1922 zaprasza na swoje specjalne stoisko przedświąteczne w City Shopping przy Placu Unii Lubelskiej.

W asortymencie najlepsze i najpopularniejsze pióra wieczne od marki Montblanc przez Pelikan, Visconti, Waterman, Sheaffer i Parker, atramenty w pięknych stylowych kałamarzach, zestawy prezentowe i upominkowe, notesy i kalendarze Moleskine, a także niezwykle poszukiwane i doceniane w całym świecie bezpieczne portfele Secrid, chroniące karty przed zdalną kradzieżą danych.

Firma Bazarnik jako specjalista w personalizowanych usługach w zakresie wykonywania pieczątek, wizytówek i grawerowania poleca także i te swoje usługi. Zakupiony w Bazarnik asortyment możecie Państwo opatrzeć okolicznościowym grawerem. Na jubileusze czy prezenty firmowe firma Bazarnik przygotuje dla Państwa specjalną ofertę.

Zapraszamy.

 

BAZARNIK Plac Unii

FIRMA Z NIEMAL 100-LETNIĄ HISTORIĄ I TRADYCJAMI

Firma Bazarnik założona w 1922 roku przez Kazimierza Bazarnika jest cały czas firmą związaną historycznie z Warszawą. Od lat obdarza nas zaufaniem wielu Klientów. Wśród nich najwyższe urzędy państwowe, znane firmy polskie i zagraniczne, przedstawiciele wolnych zawodów. W swojej działalności wykorzystujemy lata doświadczeń oraz tradycyjne wartości kupieckie, co przy połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcji i sprzedaży oraz kompetentnym zespołem doradców i profesjonalną obsługą klienta buduje zaufanie i zadowolenie naszych Odbiorców, stawiając nas w gronie najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży piór wiecznych, ekskluzywnych upominków oraz najwyższej jakości personalizowanych usług. 

 

PIÓRA WIECZNE – DLA NIEJ I DLA NIEGO

Szukając prezentów na Gwiazdkę bądź upominków reprezentacyjnych dla VIP Kontrahentów, przyjdźcie Państwo do nas! Posiadamy szeroki asortyment najważniejszych, najlepszych światowych marek piór wiecznych. Będziemy zaszczyceni, gdy dołączycie Państwo do grona naszych Klientów.

UPOMINKI – DOCENIAMY TWOJĄ WARTOŚĆ

Codziennie używane przedmioty powinny dawać Właścicielowi poczucie wartości i jakości. Gwarancją prestiżu płynącego z ich posiadania są uwiarygodnione długą tradycją marki. Wiele z prezentowanych upominków znakomicie uzupełnia się z ekskluzywnymi przyborami do pisania.

GRAWEROWANIE

Naszym Klientom dajemy możliwość laserowej personalizacji piór wiecznych i upominków, dobierając odpowiedni do okazji asortyment oraz treści. Upominki możemy opatrzyć indywidualnym oznaczeniem - inicjałami Właściciela na piórze lub wyjątkową, stworzoną na specjalną okazję dedykacją naniesioną na grawerowanej tabliczce.

Specjalnie dla Państwa proponujemy okolicznościowe, laserowe grawerowanie!

ZAPRASZAMY!

stoisko BAZARNIK - plan centrum Plac Unii