GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Nowa pomadka Bobbi BrownOpublikowany: 09 października 2017

Crushed Lip Color.
Usta jak świeżo po pocałynku.

 

Nałóż, Pokochaj, Działaj

Marka Bobbi Brown przedstawia Crushed Lip Color, szminkę, która pozostawia usta delikatnie zabarwione, wyglądające jak tuż po pocałunku. Czerpiąc inspirację z  uwielbianego przez kobiety, codziennego makijażu, który nie wymaga dużego wysiłku – kosmetyk ten łączy miękki, matowy pigment z wyrafinowanym wykończeniem ożywiającym look na cały dzień.

Nowa formuła jest niezwykle wygodna w aplikacji, a dzięki zawartości witamin E i C oraz woskom pszczelim, pozostawia usta nawilżone, miękkie i gładkie. Dodatkowo, jest wyjątkowo trwała - wygląda nieskazitelnie przez co najmniej osiem godzin. Gdy nałożysz ją rano – zostanie z Tobą do końca dnia. Wystarczy przeciągnąć nią usta i gotowe - niepotrzebne jest nawet lustro!

 

Jak to działa: 

- Nasycenie miękkimi, matowymi pigmentami, które zapewniają wysoką odporność i dają efekt jak tuż po pocałunku.
- Ośmiogodzinna trwałość, bez ścierania się.
- Formuła bogata w witaminy E i C oraz woski pszczele. Pomadka komfortowo aplikuje się na usta pozostawiając je nawilżone i miękkie – gotowe do całowania.

Dostępne w 20 odcieniach: Babe, Bare, Blackberry, Ruby, Plum, Cranberry, Baby, Bitten, Crush, Cali Rose, Grenadine, Regal, Sunset, Watermelon, Cabana, Telluride, Punch, Lilac, Cherry oraz Angel.
Cena rekomendowana: 127 zł

Produkt dostępny w salonie firmowym Bobbi Brown w Plac Unii City Shopping.