GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

APTEKA DR ZDROWIE JUŻ OTWARTA!Opublikowany: 18 maja 2016

31 apteka DR ZDROWIE

Sieć aptek DR ZDROWIE otworzyła kolejny punkt w Warszawie. Apteka mieści się nowoczesnym Centrum Handlowym PLAC UNII CITY SHOPPING. To już 12 apteka DR ZDROWIE w Warszawie. Tym samym spółka DR ZDROWIE zwiększyła swoją sieć do 31 placówek w Polsce.

DR ZDROWIE S.A. to sieć 31 aptek zlokalizowanych w galeriach handlowych i dworcach kolejowych 19 polskich miastach. Sieć powstała ponad 20 lat temu i jest wielokrotnym zdobywcą branżowych nagród m.in. Gazeli Biznesu. Spółka prężnie się rozwija zwiększając swoje znaczenie na polskim rynku. Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Zarządu, Radosława Wesołowskiego, do 2017 liczba aptek DR ZDROWIE wzrośnie do 50.

Nowy punkt warszawskiej spółki DR ZDROWIE zlokalizowana jest w Centrum Handlowym PLAC UNII CITY SHOPPING na Poziomie 0, obok wejścia od ul. Waryńskiego.

- W Aptekach DR ZDROWIE poza tradycyjnym asortymentem aptecznym: leki na receptę, preparaty OTC i suplementy diety, pacjenci mogą znaleźć szeroki wybór dermokosmetyków - mówi Anna Kozak, Dyrektor Handlowy DR ZDROWIE S.A. – Jednak chcąc sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających cały czas poszukujemy nowości i poszerzamy ofertę.

Apteka DR ZDROWIE w Centrum Handlowym PLAC UNII CITY SHOPPING jest dwunastą placówką sieci wykonana według nowego konceptu. Odpowiadając na potrzeby rynku, DR ZDROWIE zdecydował się na powiększenie strefy samoobsługowej, co pozwala nie tylko na lepszą ekspozycję asortymentu, ale przede wszystkim zwiększa swobodę i komfort pacjentów w poruszaniu się po aptece. Po przekroczeniu drzwi przed pacjentem otwiera się przestronne wnętrze w jasnych barwach. Nowa koncepcja wprowadza do wnętrza nie tylko lekkość oraz pozytywną atmosferę sprzyjającą udanym zakupom ale także sprzyja świadczeniu opieki farmaceutycznej.

ZAPRASZAMY DO APTEKI DR ZDROWIE W PLACU UNII!