GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

DUKA - Wielkie otwarcie!Opublikowany: 04 maja 2016

Kitchen life to miejsce wspaniałych doświadczeń, którymi z radością dzielimy się z innymi ludźmi. Umacniamy więzi, tworząc wspólne chwile dawania i dzielenia się, autentycznego wyrażania siebie poprzez to, kim jesteśmy, czyli to, co w nas najlepsze. Dlatego w Duka dokładamy wszelkich starań, aby nasze wysokiej jakości produkty były inspiracją dla coraz to nowych pomysłów na spędzanie czasu ze sobą. Słuchamy ludzi i ich potrzeb, aby nasze propozycje naturalnie odpowiadały ich oczekiwaniom w zakresie bezpieczeństwa, jakości i wyjątkowego wzornictwa. Wszystko to pod hasłem „Kitchen life”, które jest wizytówką i jednocześnie zobowiązaniem marki Duka.
W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni. Wizyta w naszym sklepie z pewnością pomoże również wybrać idealny prezent na każdą okazję.

DUKA Kitchen - Już otwarte!

Duka oferta specjalnaWielkie otwarcie DUKA Kitchen w PLACU UNII a wraz z nim dwie niezwykłe oferty.

20% zniżki - na wszystko*
Voucher 50zł - Do każdych zakupów dodajemy voucher 50zl na zakup od 150zł*

Dowiedz się więcej:

Duka wielkie otwarcie oferta specjalna   Duka wielkie otwarcie voucher

*Promocje trwają w dniach 04.05 - 08.05, nie obejmują zakupu marek innych niż DUKA, mebli i kart podarunkowych. Voucher można zrealizować wyłącznie w sklepie DUKA w Plac Unii City Shopping w dniach 9-19.05.