GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

#GOTUJWDOMU z Anią StarmachOpublikowany: 25 marca 2020

Praca zdalna ma swoje plusy. Jednym z nich jest zaoszczędzenie czasu, który do tej pory traciliśmy na podróże z i do pracy.
Z drugiej, jednak strony pozostawanie przez większość czasu w czterech ścianach może być frustrujące. Dlatego chcemy Wam ten czas, jak najbardziej uprzyjemnić i zaproponować miłe urozmaicenie monotonii „social distancing”.

 

W pierwszej kolejności, podróż do biura, proponujemy zamienić na podróż kulinarną z Anią Starmach!

Już w najbliższy piątek, 27 marca, o godzinie 15.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu GOTUJ W DOMU. W przygotowanym specjalnie dla Państwa materiale wideo, Ania Starmach pokaże przepisy na pyszne dania ze składników, które każdy z nas ma w swoim domu. Zachęcamy do ich samodzielnego wykonania.

Mamy ogromną nadzieję, że jej przepisy skradną wasze serca i oczarują kubki smakowe!

 Do zobaczenia w każdy piątek o godzinie 15:00 na naszym profilu na FACEBOOKU! 

TUTAJ znajdziesz najnowsze odcinki!

Ania Starmach to kucharka, od 2012 r. jurorka polskich edycji MasterChef i MasterChef Junior, autorka ośmiu bestsellerowych książek kucharskich i własnego portalu kulinarnego aniastarmach.pl. Ukończyła legendarną paryską szkołę kulinarną Le Cordon Blue. Pracowała i stażowała w wielu restauracjach w Polsce i Europie, m.in. w La Meloise (*** Michelin) w Burgundii. W 2010 r. wygrała konkurs kulinarny Gotuj o wszystko organizowany przez Dzień dobry TVN, który umożliwił jej gotowanie na antenie porannego programu, czym zyskała sobie sympatię widzów. Wkrótce po tym została gospodynią programu kulinarnego Pyszne na antenie TVN Style, pokazując pod hasłem „za 25 złotych, w 25 minut”, że gotować może każdy.