GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

mokotowskie spotkania - czerwiec20 czerwca 2017 - 22 czerwca 2017

Mokotowskie Spotkania- Poznaj wyjątkowe polskie marki!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, która odbędzie się od 20 do 22 czerwca (wtorek-czwartek) w Plac Unii City Shopping. To wydarzenie to wyjątkowa okazja do zakupów wakacyjnych kreacji, biżuterii, a także rozmowy z  wystawcami z  branży ekologicznej (kosmetyki, żywność) oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Sprawimy, że te trzy dni będą niezwykłe. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z twórcami. Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u polskich marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Mokotowskie Spotkania udowadniają, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty. Zależy nam na stworzeniu wspaniałego spotkania ludzi ceniących sobie oryginalność i poszukujących nieszablonowych projektów.

Nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu! Przyjdź, porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach od 20 do 22 czerwca w Plac Unii City Shopping!

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 20-22 czerwca (wtorek-czwartek)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom -1 oraz 0)
GODZINY: 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.