GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania Czerwiec 201820 czerwca 2018 - 22 czerwca 2018

Mokotowskie Spotkania- letnie nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Od 20 do 22 czerwca /środa-piątek/ zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jest to inicjatywa stworzona przez ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. 

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od prawie 4 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

ZAPRASZAMY!