GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie spotkania - Edycja Dzieciaki!31 maja 2016 - 01 czerwca 2016

OFERTY SPECJALNE NA DZIEŃ DZIECKA W PLACU UNII.

 

Mokotowskie Spotkania- Edycja dzieciaki 

Modnie, Lokalnie, Świadomie. 

Z okazji Dnia Dziecka, od 31 maja do 01 czerwca, w Placu Unii City Shopping w Warszawie odbędą się Mokotowskie Spotkania - Edycja dzieciaki. To wyjątkowe wydarzenie jest dedykowane najmłodszym oraz ich rodzicom.

To już XV edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, które cyklicznie odbywają się w Placu Unii i mają na celu zrzeszenie lokalnej społeczności Warszawy.

Podczas tego wydarzenia swoje produkty zaprezentuje ponad 40 wystawców. Będzie to wyjątkowa okazja by poznać lokalne marki i rodzimych producentów. Pojawią się między innymi firmy odzieżowe - z najnowszymi wiosennymi kolekcjami, zabawki, akcesoria, książki oraz produkty ekologiczne.

Podczas Mokotowskich Spotkań, zabawy oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci zorganizuje Mokotowska Akademia Kultury - Makademia. Na co dzień w swojej ofercie Makademia posiada zajęcia edukacyjne, jak i ruchowe dla całej rodziny. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą wkroczyć w świat klocków LEGO. Instruktorzy dzięki swojej pasji i ogromnej wyobraźni są przewodnikami po tym świecie.

Podczas Mokotowskich Spotkań Makademia zorganizuje spotkanie z klockami LEGO pod okiem instruktorów. Zajęcia odbędą się 31 maja oraz 1 czerwca w godzinach 10:00-19:00. Odbędą się również zajęcia plastyczne, na które zapraszamy o godzinie 12:00 i 14:00.

Organizatorzy sprawą, że te dwa dni będą niezwykłe. Doceniają fakt, że wystawcy biorący udział w wydarzeniu przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy, szczególnie rodziców wraz z dziećmi, którzy chcą w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzić czas z swoimi pociechami.

W wydarzeniu wezmą udział miedzy innymi:

Bliblo / Eneduerabe / dress you up / kimono kid / Mamaiti / Ekoubranka

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

Data: 31.05-1.06
Godziny: wtorek 10.00-21.00, środa 10.00-21.00
Wejście: darmowe
Parking: pierwsza godzina darmowa
Miejsce: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)

DODATKOWE ATRAKCJE DLA DZIECI PRZYGOTUJE:

PARTNERZY WYDARZENIA:

partnerzy Mokotowskich Spotkań Kids Edition