GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Kwiecień 201601 kwietnia 2016 - 02 kwietnia 2016

Mokotowskie Spotkania- Poznaj wyjątkowe polskie marki!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Już 1 i 2 kwietnia (piątek-sobota) w Plac Unii City Shopping odbędzie się trzynasta edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania, czyli cyklicznego wydarzenia, mające na celu zrzeszenie lokalnej społeczności Warszawy. Jest to doskonała okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży modowej i ekologicznej (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Mokotowskie Spotkania chcą udowodnić, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty oraz że zakupy u lokalnych producentów są na wyciągnięcie ręki. Zależy nam na stworzeniu wspaniałego weekendowego spotkania ludzi ceniących sobie oryginalność i poszukujących nieszablonowych projektów.

Sprawimy, że te dwa dni będą niezwykłe. Zapraszamy na Mokotowskie Spotkania wszystkich mieszkańców Warszawy ceniących lokalność, dobrą jakość produktów, odkrywanie nowych inicjatyw i ciekawych wydarzeń. Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność, jakości oraz niepowtarzalności.

Wpadnij na kawę ze znajomymi i odkryj bogatą ofertę od polskich firm! Porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy. Tą datę trzeba zapisać w kalendarzu.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach już w pierwszy piątek i sobotę kwietnia.

ŚLEDŹ NAS NA FACEBOOKU