GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Lipiec 201725 lipca 2017 - 27 lipca 2017

Mokotowskie Spotkania- wakacyjne zakupy u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Pod koniec lipca-25-27.07 (wtorek-czwartek), zapraszamy do Placu Unii City Shopping na kolejną edycję Targów Lokalnych Marek- Mokotowskie Spotkania. Jak zawsze będzie to okazja do zakupów u rodzimych twórców, uzupełnienia garderoby i nie tylko. W wydarzeniu wezmą udział marki modowe, ale również projektanci torebek, butów i biżuterii, producenci ekologicznych kosmetyków, wydawnictwa książkowe. Na te 3 dni Plac Unii City Shopping stanie się miejscem spotkań i platformą wymiany doświadczeń.

Mokotowskie Spotkania odbywają się w Placu Unii  już od przeszło 2 lat, wpisując się tym samym w kalendarz cyklicznych, warszawskich wydarzeń i zyskując grono fanów. Na każdej edycji można spotkać stałych wystawców, jak i zupełnie nowe firmy, dla których to wydarzenie jest pierwszą możliwością zaprezentowania swoich wyrobów szerszej publiczności.


W najbliższej, lipcowej edycji wezmą udział m.in.:

LA WOMAN-  najpiękniejsze i najlepiej skrojone koszule dla kobiet. Miejsce dla pasjonatów klasycznej elegancji. Doceniamy proste piękno i proste rozwiązania. Styl, który zachowuje w sobie dyskretną klasę to wybór, na który decydują się wyjątkowe kobiety. Tworzymy dla takich kobiet. Tworzymy dla Ciebie. Wierzymy, że podobnie jak my, odczuwasz tęsknotę  za klasyczną elegancją na polskich ulicach. – tak mówi twórczyni marki.

m'aime - biżuteria autorska -  (fr. - kocha mnie) to biżuteria, która Cię zachwyci. Wygodna, subtelna, z fasonem. Dopasuje się do Ciebie i... pokocha Cię.

Freeza Design-  to nietypowe ubrania i dodatki oraz niekonwencjonalne torby o modnych i odważnych kompozycjach kolorystycznych, wykonywane w sposób tradycyjny, ręcznie, z materiałów ekologicznych i pochodzących z recyklingu. Dodatkowo mamy w ofercie modele zdobione haftem. Wykonujemy również projekty haftów według Państwa indywidualnego zamówienia, według powierzonej grafiki. Haftujemy logo na materiałach reklamowych- zapewnia projektantka.

Trikoo Conceptznakiem rozpoznawczym marki są emocje, przedstawione jako gra między słowem a znakiem graficznym. Wiele emocji czy pozytywnych stanów w języku polskim kończy się słowem „OŚĆ”, więc zostały one w autorski sposób zwizualizowane właśnie w postaci zabawnych ości. MIŁOŚĆ, RADOŚĆ, WOLNOŚĆ, DZIKOŚĆ, ZŁOŚĆ czy MŁODOŚĆ to uczucia czy stany które towarzyszą nam na co dzień.

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 25-27 lipca (wtorek-czwartek)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom -1 oraz 0)
GODZINY: 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.