GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Listopad 201717 listopada 2017 - 19 listopada 2017

Mokotowskie Spotkania- jesienno-zimowe nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

17-19 listopada zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jest to inicjatywa stworzona przez młodych ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. 

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od prawie 3 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: 

Saska Fashion
To odzież damska wysokiej klasy, ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy. Są to własne projekty, własne konstrukcje, nowoczesne technologie i perfekcyjne wykonanie. Do produkcji są używane tkaniny i dodatki kupowane  od najlepszych producentów z Włoch, Francji i Niemiec.

LC Lucja
To różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów. Kolekcje  balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. "Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją." - mówią projektantki. 

Cochin
To marka dla kobiet lubiących nowoczesne proste formy z twistem. Wszystkie projekty są autorskie, limitowane. 

 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 17-19.11
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: piątek-niedziela 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.