GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Edycja Mikołajkowa28 listopada 2019 - 30 listopada 2019

Mikołajkowa edycja Mokotowskich Spotkań w Placu Unii City Shopping

Święta zbliżają się wielkimi kroki. Grudzień to przygotowania do uroczystości rodzinnych, wiele okazji w pracy, z przyjaciółmi kiedy już żyjemy atmosferą Świąt. W poszukiwaniu wyjątkowych prezentów tych dużych i małych, dla bliskich, rodziny i przyjaciół koniecznie odwiedźcie Mokotowskie Spotkania, w Placu Unii City Shopping.

Przygotowaliśmy dla Was mikołajkową edycję - przepełnioną rodzinną i świąteczną atmosferą, która jest niepowtarzalną okazją, aby kupić wyjątkowe prezenty dla najbliższych, prosto od lokalnych producentów. Targi Mokotowskie Spotkania udowadniają, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty. 

Mokotowskie Spotkania to nie tylko moda, to także okazja do zakupów i rozmowy z projektantami mody, wystawcami z branży eko (kosmetyki), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych. Na przestrzeni ostatnich lat Mokotowskie Spotkania dały się poznać jako inicjatywa zrzeszająca społeczność Warszawy, która jest zainteresowana świadomą konsumpcją. 

Zapraszamy wszystkich ceniących lokalność i najlepszą jakość produktów! 


DATA: 28-30.11 ( czwartek- sobota)