GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania edycja Walentynkowa!10 lutego 2017 - 12 lutego 2017

Mokotowskie Spotkania- Poznaj wyjątkowe polskie marki!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

 

Zapraszamy na Walentynkową edycję Mokotowskich Spotkań, która odbędzie się od 10 do 12 lutego (piątek-niedziela) w Plac Unii City Shopping. Jest to cykliczne wydarzenie, mające na celu zrzeszenie lokalnej społeczności Warszawy. Targi Lokalnych Marek to doskonała okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży modowej i ekologicznej (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Z okazji Walentynek wystawcy przygotują dużo ciekawych i pięknych upominków, którymi będziemy mogli obdarzyć naszą drugą połówkę, przyjaciela lub rodzinę. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś wyjątkowego!  

Mokotowskie Spotkania chcą udowodnić, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty oraz że zakupy u lokalnych producentów są na wyciągnięcie ręki. Zależy nam na stworzeniu wspaniałego weekendowego spotkania ludzi ceniących sobie oryginalność i poszukujących nieszablonowych projektów.

Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Wpadnij na kawę ze znajomymi i odkryj bogatą ofertę od polskich firm! Porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę i upoluj wyjątkowe rzeczy. Tą datę trzeba zapisać w kalendarzu.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach w Plac Unii City Shopping!

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 10-12 lutego (piątek-niedziela)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom -1 oraz 0)
GODZINY: poniedziałek-sobota 10.00-21.00, niedziela 10.00-20.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.