GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Majowa edycja MOKOTOWSKICH SPOTKAŃ16 maja 2019 - 18 maja 2019

Mokotowskie Spotkania- wiosenne nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

16-18 maja do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jest to inicjatywa stworzona przez młodych ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. 

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od 5 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: 

Taka para- producent skarpetek. 
Wynieś swój styl ponad limity i obudź bestię którą nosisz w sobie! Porzekadło mówi: „diabeł tkwi w szczegółach”, TAKAPARA mówi: „bestia tkwi w skarpetach”, bądź sobą, bądź inny grrrrr!

LC Lucja
to różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów. Kolekcje  balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. "Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją." - mówią projektantki. 

 

Zapraszamy od 16 do 18 maja na Mokotowskie Spotkania! 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping!