GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Marzec24 marca 2017 - 26 marca 2017

Mokotowskie Spotkania- zmień swoją garderobę na wiosnę, z Polskimi Projektantami!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

 
To już 28 edycja Mokotowskich Spotkań, które cyklicznie odbywają się w Placu Unii City Shopping. Targi lokalnych marek zagoszczą w przestrzeniach galerii w dniach 24-26 marca (piątek-niedziela).

Marcowa edycja będzie doskonałą okazją do odświeżenia swojej garderoby, na sezon wiosenny. Wystawcy przygotowują najświeższe kolekcje, wyjątkowe dodatki, unikatową biżuterię- wszystko co nada niepowtarzalny charakter naszym wiosennym stylizacjom. Warto odwiedzić stoiska Polskich Projektantów, aby w miłej atmosferze i eleganckich wnętrzach Placu Unii City Shopping, zapoznać się z propozycjami rodzimych twórców, na nadchodzący sezon.

Targi Lokalnych Marek to także doskonała okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży modowej i ekologicznej (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Warto wybierać autorskie propozycje Polskich Projektantów i firm, łącząc je z rzeczami z sieciówek, co daje wspaniałe efekty!

Mokotowskie Spotkania to przede wszystkim ludzie tworzący ich atmosferę- wystawcy, którzy chętnie doradzą, opowiedzą o produkcie, a czasem przygotują go specjalnie na nasze zamówienie. To także zadowolenia klienci, wracający na kolejne edycje. Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u lokalnych marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

Wpadnij na kawę ze znajomymi i odkryj bogatą ofertę od polskich firm w zasięgu Twojej ręki! Rzeczy dostępne najczęściej za pośrednictwem internetu, teraz będziesz mógł/mogła dotknąć, sprawdzić i przymierzyć.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach w Plac Unii City Shopping!

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 24-26 marca (piątek-niedziela)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom -1 oraz 0)
GODZINY: piątek - niedziela 10.00-21.00, niedziela 10.00-20.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.