GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

mokotowskie spotkania - październik 201614 października 2016 - 15 października 2016

Mokotowskie Spotkania - Poznaj wyjątkowe polskie marki

Modnie. Lokalnie. Świadomie
 

Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania zawitają do Placu Unii City Shopping w Warszawie 14-15 października (piątek-sobota).

Wśród wystawców będą projektanci mody, akcesoriów, biżuterii, ale także design’u. Często są to rzeczy unikatowe, wzory, w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Na Mokotowskich Spotkaniach będzie można kupić nietuzinkowe produkty dla najmłodszych- zabawki i książki. 

Celem Mokotowskich Spotkań jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. Chcemy promować lokalnych twórców oraz firmy. Mokotowskie Spotkania sprawiają, że zakupy u polskich producentów są na wyciągnięcie ręki.

Bardzo cenimy to, że nasi wystawcy przykładają dużą wagę do detali i dbają o każdy szczegół. Zakupy u polskich marek to zdecydowanie pewność jakości oraz niepowtarzalności.

To wydarzenie to nie tylko świetna okazją do zdobycia na prawdę niepowtarzalnych rzeczy, ale także do spędzenia miło czasu podczas rozmów, wspólnych zakupów i porad projektantów i wystawców.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach 14-15 października w Plac Unii City Shopping w Warszawie! 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU 

DATA: 14-15 października (piątek-sobota)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom 0)
GODZINY: piątek- sobota 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne
PARKING: 4zł/h

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.