GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Październik 201711 października 2017 - 13 października 2017


Mokotowskie Spotkania- jesienno-zimowe nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie 

W połowie października (11-13.10) zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się na kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. W wydarzeniu wezmą udział projektanci mody, biżuterii, wydawnictwa, producenci kosmetyków, a nawet żywności. Tym razem zagościmy w samym sercu Mokotowa od środy do piątku. 

Mokotowskie Spotkania od prawie 3 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

Podczas październikowej edycji, projektanci zaprezentują swoje jesienno-zimowe kolekcje, które przygotowywali przez ostatnie kilka miesięcy. Przed wizytą na targach, należy zrobić trochę miejsca w garderobie, bo będzie bardzo dużo nowości - piękne tkaniny, wyjątkowe wzory i kroje, a także mnóstwo dodatków. 

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: 

Saska Fashionto odzież damska wysokiej klasy, ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy. Są to własne projekty, własne konstrukcje, nowoczesne technologie i perfekcyjne wykonanie. Do produkcji są używane tkaniny i dodatki kupowane  od najlepszych producentów z Włoch, Francji i Niemiec.

LC Lucja - to różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów. Kolekcje  balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. "Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją." - mówią projektantki. 

Cochin - to marka dla kobiet lubiących nowoczesne proste formy z twistem. Wszystkie projekty są autorskie, limitowane. 

TRUE COLOR by Ann- marka biznesowej mody kobiecej BLACK & WHITE, która powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z potrzeby stworzenia wyróżniających projektów eleganckich ubrań. "Mówimy: NO MORE BORING SUITS!. Chcemy by nasza moda była wygodna i elegancka"- mówi właścicielka marki.

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 11-13.10
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: środa-piątek 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.