GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Październik 201910 października 2019 - 12 października 2019

Mokotowskie Spotkania. Jesień u polskich projektantów

Mokotowskie Spotkania czyli inicjatywa założona w Warszawie przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję po raz kolejny zagości w wyjątkowych przestrzeniach Placu Unii City Shopping, w Warszawie.

Mokotowskie Spotkania organizowane są cyklicznie, co miesiąc już od przeszło pięciu lat. Celem inicjatywy jest propagowanie lokalnych marek i autorskich projektów. Podczas targów w jednym miejscu zgromadzone są różnorodne firmy, których wspólnym mianownikiem jest jakość, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

„Kryteria jakimi posługujemy się przy wyborze firm to przede wszystkim produkcja asortymentu w Polsce”, podkreślają organizatorki Mokotowskich Spotkań. Podczas targów będzie okazja, by w jednym miejscu poznać lokalne marki i rodzimych producentów odzieży, biżuterii, dodatków i kosmetyków.

 

Data: 10-12 października (czwartek-sobota)
Godziny: 10.00-21.00
Wejście: darmowe

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mokotowa i okolic, którzy chcą w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzić czas oraz poznać polskie firmy.