GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie spotkania - Sierpień 201708 sierpnia 2017 - 10 sierpnia 2017

Mokotowskie Spotkania- wakacyjne zakupy u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

W pierwszej połowie sierpnia-8-10.08 (wtorek-czwartek), zapraszamy do Placu Unii City Shopping na letnią edycję Targów Lokalnych Marek- Mokotowskie Spotkania. Jak co miesiąc zapraszamy do udziału wystawców nie tylko z asortymentem modowym, ale również projektantów biżuterii, wydawnictwa, producentów kosmetyków i żywności.  

Najbliższa edycja to doskonała szansa, żeby przekonać się jakie nowości przygotowali polscy projektanci i firmy. Będzie można kupić produkty, które są samodzielnie tworzone przez lokalne firmy. To oni odpowiadają za każdą fazę produkcji - od projektu, poprzez wybór materiałów, kończąc na zaprojektowaniu opakowania. Mokotowskie Spotkania są miejscem niezwykłych rozmów, wymiany doświadczeń i spotkań projektantów z ich klientami. 

Mokotowskie Spotkania odbywają się w Placu Unii już od przeszło 2 lat, wpisując się tym samym w kalendarz cyklicznych, warszawskich wydarzeń i zyskując grono fanów. Na każdej edycji można spotkać stałych wystawców, jak i zupełnie nowe firmy, dla których to wydarzenie jest pierwszą możliwością zaprezentowania swoich wyrobów szerszej publiczności. 

W najbliższej, sierpniowej edycji wezmą udział m.in.: 

asoa
Producent kosmetyków naturalnych stworzonych na bazie najwyższej klasy surowców  organicznych pochodzących z ekologicznych upraw. Warto zwracać uwagę z czego złożone są kosmetyki, niemalże wszędzie jesteśmy otaczani produktami zawierającymi substancje chemiczne, które z pewnością nie są obojętne dla naszego organizmu. Dlatego wybór kosmetyków naturalnych na bazie organicznych składników jest idealną alternatywą dla osób, które cenią sobie zdrowie i piękno swojej skóry. W ofercie firmy znajdują się oleje i masła nierafinowane, które posiadają znacznie więcej cennych właściwości w przeciwieństwie do produktów rafinowanych, które zostały przetworzone i oczyszczone w procesie rafinacji.

Takapara
"Pomysł stworzenia marki TAKAPARA narodził się w czerwcu 2015 w Łodzi, ot tak, przy kawie. To owoc spotkania dwóch światów: uśpionej potrzeby tworzenia i korpo-zmęczenia. Od lat chciałem zrobić coś ciekawego, coś nietuzinkowego, coś, co zachwyci oko i pozwoli mi się spełnić. Kolorowe skarpetki uwielbiałem praktycznie od zawsze, dziś nadszedł czas stawić czoła wyzwaniu, nadszedł czas by stworzyć markę."- mówi twórca. Skarpetki, wbrew pozorom, są bardzo ważnym elementem garderoby i nawet jeśli przez wielu są ignorowane, stanowią kluczowy element dopracowanego stroju. Są one nie tylko widocznym szczegółem ubioru, ale przede wszystkim podnoszą komfort codziennego życia. 

Pausa
Ubrania sprawdzające się w różnych sytuacjach. Pausa to propozycja dla kobiet, które chcą podobać się sobie, chcą wyglądać dobrze i czuć się komfortowo nie będąc przy tym przebrane. "Pausa powstała z potrzeby. To połączenie wygody z jakością. Od początku taka wizja towarzyszyła moim projektom. Clue pomysłu to wygoda i komfort, to pauza w środku dnia. Jestem pracującą mamą, pędzącą między obowiązkami domowymi i spotkaniami służbowymi. Dlatego - dla wygody i w swoim stylu - stworzyłam Pausę."- mówi projektantka. 

TASHKA
Wydawnictwo powstało w 2010 r. Propaguje mądre rodzicielstwo, zachęca do czytania, inspiruje do aktywnego udziału w kulturze. Od początku istnienia wydaje książki polskich autorów. Wszystkie tytuły są efektem kreatywnej współpracy pisarzy z ilustratorami. Proces twórczy od początku do końca przebiega pod egidą wydawnictwa.  

Zapraszamy na Mokotowskie Spotkania!

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 8-10.08
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: wtorek-czwartek 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.