GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania Sierpień 201821 sierpnia 2018 - 23 sierpnia 2018

Mokotowskie Spotkania- jesienne nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

W drugiej połowie sierpnia (21-23.08) zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się na kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. W wydarzeniu wezmą udział projektanci mody, biżuterii, wydawnictwa i producenci kosmetyków. Tym razem zagościmy w samym sercu Mokotowa od wtorku do czwartku.

Mokotowskie Spotkania od prawie 4 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes.

Podczas sierpniowej edycji, projektanci zaprezentują swoje jesienne kolekcje, które przygotowywali przez ostatnie kilka miesięcy. Przed wizytą na targach, należy zrobić trochę miejsca w garderobie, bo będzie bardzo dużo nowości - piękne tkaniny, wyjątkowe wzory i kroje, a także mnóstwo dodatków.

Zapraszamy od 21 do 23 sierpnia na Mokotowskie Spotkania!

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping!