GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania SIERPIEŃ 201929 sierpnia 2019 - 31 sierpnia 2019

Mokotowskie Spotkania

Modnie. Lokalnie. Świadomie

29-31 sierpnia zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się kolejna edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jest to inicjatywa stworzona przez ludzi zainteresowanych rodzimą produkcją i świadomą konsumpcją. Założeniem projektu jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest dobra jakość kolekcji, ciekawe wzornictwo, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Mokotowskie Spotkania od prawie 6 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję młodych, niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.:

Butik Vende
O zmaganiu się z uniformem, który nakłada na nas codzienność fascynacji współczesną kobietą oraz miłlością do sukienek, spodni, spódniczek, marynarek, żakietów, koszul, swetrów, pullover'ów, t-shirt'ów, podkoszulek .... i mega kolorowych autorskich ubrań prosto z pracowni warszawskiej.

TABANNA
Podkreśl swoją osobowość kolorem! Tabanna inspiruje się kobietami całego świata, tworząc fenomenalną modę. Choć jej korzeni trudno dopatrywać się w jednym miejscu, bo czerpie z kultury i różnych definicji kobiecości z całego świata, tu właśnie metka “made in Poland” jest wyznacznikiem jakości i oryginalnego stylu.

KABAK
Firma stworzona przede wszystkim po to, aby wprowadzić dobrze zaprojektowane, oryginalne skarpetki i akcesoria na europejski rynek. Nasz zespół nie jest duży, ale możemy pochwalić się tym, że tworzymy zgrany team. Każdy z nas jest zupełnie inny, jednak jako kolektyw działamy niczym szwajcarski zegarek!

LC Lucja
Różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów. Kolekcje balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. "Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją." - mówią projektantki.

Zapraszamy 29-31 sieprnia na Mokotowskie Spotkania!