GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - Styczeń 201824 stycznia 2018 - 26 stycznia 2018

Mokotowskie Spotkania- zimowe przeceny i nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

24-26 stycznia zapraszamy do Placu Unii City Shopping, gdzie odbędzie się pierwsza w tym roku edycja Targów Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania. Jeżeli cenisz ciekawe wzornictwo, lubisz rzeczy nietuzinkowe, nieszablonowe, koniecznie odwiedź Mokotowskie Spotkania. Targi odbywają się raz w miesiącu i są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierające lokalną przedsiębiorczość. 

„Naszą misją jest otwieranie komercyjnych przestrzeni dla młodych, obiecujących polskich twórców. Dzięki temu klient odwiedzający nasze targi ma szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, na co dzień dostępnych najczęściej za pośrednictwem internetu”, mówią organizatorki Mokotowskich Spotkań.

Na najbliższą edycję nasi wystawcy przygotowali zimowe przeceny jak i zupełnie nowe kolekcje. W wydarzeniu wezmą udział m.in.: 

Spider & Wolf
'Fascynują nas barwy i faktury. Nałogowo polujemy na tkaniny, które sprowadzamy z różnych zakątków świata. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Szyjemy limitowane serie i pojedyncze egzemplarze. Część naszych rzeczy jest ręcznie wyplatana i wykańczana. Ponieważ pasja tworzenia nie daje nam wytchnienia regularnie powstaje coś nowego. Dbamy o unikatowość naszych produktów by każda z Was poprzez łączenie stylów, kolorów i faktur mogła tworzyć swą własną niepowtarzalną opowieść.' -mówią o sobie twórcy

d'Art
dla zrównoważonych, minimalistycznych, ekscentrycznych, szalonych, neurotycznych, zwyczajnych - jednym słowem dla każdej z nas - unikatowe torebki podkreślające nasz styl, odmienność i indywidualność - z potrzeby kreatywności i miłości do piękna

Saska Fashion
To odzież damska wysokiej klasy, ze szczególnie bogatą ofertą płaszczy. Są to własne projekty, własne konstrukcje, nowoczesne technologie i perfekcyjne wykonanie. Do produkcji są używane tkaniny i dodatki kupowane  od najlepszych producentów z Włoch, Francji i Niemiec.

TASHKA
Wydawnictwo powstało w 2010 r. Propaguje mądre rodzicielstwo, zachęca do czytania, inspiruje do aktywnego udziału w kulturze. Od początku istnienia wydaje książki polskich autorów. Wszystkie tytuły są efektem kreatywnej współpracy pisarzy z ilustratorami. Proces twórczy od początku do końca przebiega pod egidą wydawnictwa. 

Zapraszamy od 24 do 26 stycznia na Mokotowskie Spotkania!

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping

 

DATA: 24-26/01
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: środa-piątek 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.

Powiązane artykuły