GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Wrześniowa edycja Mokotowskich Spotkań06 września 2017 - 08 września 2017

Mokotowskie Spotkania- jesienna zmiana garderoby z Polskimi Projektantami!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Wrzesień rozpoczynamy kolejnym spotkaniem z lokalnymi twórcami, czyli Targami Lokalnych Marek- Mokotowskie Spotkania, w Placu Unii City Shopping. Już 6-8 września, jak co miesiąc w przestrzeniach Placu Unii zbiorą się projektanci mody, biżuterii, wydawnictwa, producenci kosmetyków, a nawet żywności. 

Mokotowskie Spotkania są odpowiedzią dla wszystkich poszukujących. Poszukujących nowości, jakości, ciekawych rozwiązań. Co więcej, Mokotowskie Spotkania udowadniają, że łączenie mody ze sklepów sieciowych z kolekcjami projektantów jest świetną zabawą i przede wszystkim daje nietuzinkowe, unikatowe efekty. 

Na przestrzeni ponad dwóch lat Mokotowskie Spotkania dały się poznać jako inicjatywa zrzeszająca w samym centrum dzielnicy, Placu Unii, lokalnej społeczności Warszawy, mieszkającej na Mokotowie i Śródmieściu oraz wszystkich zainteresowanych świadomą konsumpcją.  

W wydarzeniu udział wezmą wystawcy, którzy swoimi projektami i działaniami udowadniają, że Made in Poland oznacza dobre wzornictwo i wysoką jakość.

Najbliższa edycja to świetna okazja żeby przekonać się jakie nowości przygotowali na jesień polscy projektanci i firmy. Będzie można kupić produkty, które są samodzielnie tworzone przez lokalne firmy. To oni odpowiadają za każdą fazę produkcji- od projektu, poprzez wybór materiałów, kończąc na zaprojektowaniu opakowania. Mokotowskie Spotkania są miejscem niezwykłych rozmów, wymiany doświadczeń i spotkań projektantów z ich klientami. 

W wydarzeniu udział wezmą m.in: TRUE COLOR by Ann, czyli marka biznesowej mody kobiecej BLACK & WHITE, która powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z potrzeby stworzenia wyróżniających projektów eleganckich ubrań. Mówimy: NO MORE BORING SUITS!. Chcemy by nasza moda była wygodna i elegancka- mówi właścicielka marki.

Na targach będzie również marka JuMiBag, czyli klasyczne, ale zarazem oryginalne torby shoppingowe. Koncept zrodził się z myślą o połączeniu pasji do tworzenia i praktyczności na co dzień. Nasze torby to kolaż stylu city, urban - fashion, bycia „na luzie” i elegancji - opisują twórcy.

Szczególną cechą JuMiBag jest to, że są robione ręcznie, a każda z nich ma swój szczególny charakter. Nie ma toreb, które powstały w tym samych okolicznościach, czy porze dnia i nocy. Wymiary JuMiBag nie zawsze są identyczne co dodatkowo podkreśla fakt ich niepowtarzalności. 

Zapraszamy od 6 do 8 września na Mokotowskie Spotkania! 

Do zobaczenia w Placu Unii City Shopping! 

 

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU

DATA: 6-8.09
MIEJSCE: PLAC UNII City Shopping (poziom -1 i 0)
GODZINY: środa-piątek 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne 

 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.

 

PONAD DWA LATA MOKOTOWSKICH SPOTKAŃ W PLAC UNII CITY SHOPPING!

Powiązane artykuły