GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

MOKOTOWSKIE SPOTKANIA - WRZESIEŃ 201919 września 2019 - 21 września 2019

Mokotowskie Spotkania- jesienne nowości u Polskich Projektantów!

Modnie. Lokalnie. Świadomie

Zapraszamy na jesienną edycję Targów Mokotowskie Spotkania, które na stałe wpisały się już w kalendarz wydarzeń na Placu Unii w Warszawie. Spotykamy się od 19 do 21 września /czwartek-sobota/. Będzie to idealny moment, żeby odświeżyć swoją garderobę na jesień. Na targach będzie można kupić zarówno ubrania, biżuterię, akcesoria, a wszystko 100% made in Poland. 

Mokotowskie Spotkania od prawie 6 lat przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku mody poprzez promocję niezależnych marek i firm. Targi odbywają się raz w miesiącu w Placu Unii. Jest to wydarzenie dla ludzi, którzy poszukują jakości, ciekawego designu i nieszablonowych rozwiązań.  Są też miejscem, gdzie można kupić produkty wytwarzane w 100% w Polsce, a co za tym idzie- wspierają lokalny biznes. 

W wydarzeniu wezmą udział m.in.: 

Taka para- producent skarpetek. Wynieś swój styl ponad limity i obudź bestię którą nosisz w sobie! Porzekadło mówi: „diabeł tkwi w szczegółach”, TAKAPARA mówi: „bestia tkwi w skarpetach”, bądź sobą, bądź inny grrrrr!

LC Lucja- to różnorodność fasonów, pomieszanie stylów oraz różna kombinacja gorących, pełnych mocy kolorów. Kolekcje  balansują między dwoma światami – mody wysokiej i stylu ulicy. "Wszystko co nas otacza wywiera na nas wpływ i staje się naszą inspiracją. Swoją linie ubrań dedykujemy wymagającym fankom mody ceniącym sobie projekty, które łączą w sobie nonszalancję z elegancją." - mówią projektantki. 

ZAPRASZAMY!