GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mokotowskie Spotkania - wrzesień 201616 września 2016 - 17 września 2016

Mokotowskie Spotkania - Poznaj wyjątkowe polskie marki

Modnie. Lokalnie. Świadomie

 

Targi Lokalnych Marek - Mokotowskie Spotkania zawitają do Placu Unii City Shopping już od 16 i 17 wrześni (piątek-sobota). Będzie to wyjątkowa edycja pod hasłem „Powrót do szkoły!”.

Wrzesieńi początek nowego roku szkolnego, to czas kiedy szukamy nowych aktywności, hobby i zajęć. Dużo z nas stawia na języki obce, dlatego cieszymy się, że partnerem wydarzenia zostało British Council, które jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej.

Wśród wystawców będą projektanci mody, akcesoriów, biżuterii, ale także design’u. Często są to rzeczy unikatowe, wzory, w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Na Mokotowskich Spotkaniach będzie można kupić nietuzinkowe produkty dla najmłodszych - zabawki i książki.

Celem Mokotowskich Spotkań jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. Chcemy promować lokalnych twórców oraz firmy. Mokotowskie Spotkania sprawiają, że zakupy u polskich producentów są na wyciągnięcie ręki.

Wybór miejsca organizacji Mokotowskich Spotkań był również znaczący. Plac Unii City Shopping to wyjątkowy punkt na mapie stolicy, ze względu na swoje atrakcyjne położenie i miejski charakter. Jest to idealne miejsce by zainspirować mieszkańców miasta do wzięcia udziału w niecodziennym modowo-kulturalnym przedsięwzięciu. Wszystko po to, by zmniejszyć dystans między konsumentem i twórcą oraz pokazać, jak prosto można wdrożyć zasady świadomej konsumpcji w swoje życie.

To wydarzenie to nie tylko świetna okazjądo zdobycia na prawdęniepowtarzalnych rzeczy, ale także do spędzenia miło czasu podczas rozmów, wspólnych zakupów i porad projektantów i wystawców.

Do zobaczenia na Mokotowskich Spotkaniach 16 i 17 września w Plac Unii City Shopping w Warszawie!

ŚLEDŹ MOKOTOWSKIE SPOTKANIA NA FACEBOOKU 

DATA: 16-17 września (piątek-niedziela)
MIEJSCE: Plac Unii City Shopping (poziom 0)
GODZINY: piątek- sobota 10.00-21.00
WEJŚCIE: wolne
PARKING: 4zł/h

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat tego lub podobnych wydarzeń,
promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.