GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Nowości Get GreenOpublikowany: 06 czerwca 2017

Co cię zazieleni, to cię wzmocni!

To nasze hasło i misja – w Get Green  jest zawsze kolorowo, wesoło, smacznie a do tego wszystkiego zdrowo. Tak, tak, zdecydowanie może być zdrowo i smacznie!
Wymyślamy, smakujemy, blendujemy i z uśmiechem serwujemy Klientom – w lokalu, na imprezach plenerowych, podczas korporacyjnych cateringów sokowych. W Get Green zielone koktajle znajdziesz o każdej porze roku.

Get Green - koktajleGet Green - koktajle

Bazujemy na naturalnych i świeżych składnikach. Cukier, ulepszacze, wzmacniacze smaku – nie posiadamy, nie lubimy i nie używamy. Czasem osłodzimy coś kroplą naturalnego miodu, ale częściej jest to naturalnie słodki owoc.

Get Green- naturalne składnikiGet Green - naturalne składniki

Jeśli masz ochotę na coś niestandardowego, na przekonanie się, że natkę, szpinak czy awokado można równie dobrze wypić, co schrupać, to dobrze trafiłeś! Jeśli wolisz klasyczne połączenia owocowe to również znajdziesz ich u nas bez liku. Nasionka szałwii hiszpańskiej w doborowym towarzystwie jogurtu i owoców? Mamy! Prawdziwy, arabski hummus? Obecny!  Zatem zapraszamy Cię serdecznie - spotkajmy się na naszej zielonej wyspie :-)

Zapraszamy – Get Green, get healthy and enjoy!!

Get Green - zdrowe shotyGet Green - humus i sałatki

 

>> NASZE MENU <<

Powiązane artykuły