GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

samoobsługowa stacja naprawy rowerówOpublikowany: 05 czerwca 2017

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy SAMOOBSŁUGOWĄ STACJĘ NAPRAWY ROWERÓW. Dzięki narzędziom, ustawisz siodełko i kierownicę, wyregulujesz hamulce i przerzutki, dopompujesz koła, naprawisz rower.

 

NARZĘDZIA

Stacja wyposażona jest w narzędzia, których nie może zabraknąć w rowerowym warsztacie. Odpowiednie rodzaje śrubokrętów, różnorodne zawory pompki i wiele rozmiarów kluczy - pomogą przy naprawie każdego roweru. Asortyment pozwala zarówno na podstawowe prace serwisowe, jak i poważniejsze naprawy.    

Narzędzia dostepnę na stacji naprawy rowerów przy Placu UniiNarzędzia dostepnę na stacji naprawy rowerów przy Placu UniiNarzędzia dostepnę na stacji naprawy rowerów przy Placu Unii

 

JAK KORZYSTAĆ ZE STACJI?

Od pompowania koła, przez regulację hamulców i przerzutek, po montaż i demontaż elementów roweru.
Poniższe filmy instruktażowe pokażą krok po kroku, jak korzystać ze stacji i jej narzędzi.
Więcej materiałów filmowych znajdziesz na kanale YouTube IBOMBO® 

POMPOWANIE KOŁAWYMIANA DĘTKI ROWEROWEJCIŚNIENIE W OPONACH ROWEROWYCHREGULACJA PRZEDNIEJ PRZERZUTKIREGULACJA TYLNEJ PRZERZUTKIREGULACJA HAMULCY VBRAKEREGULACJA HAMULCA NEXUSMONTAŻ I DEMONTAŻ PEDAŁÓW ROWEROWYCHREGULACJE W ROWERZEMateriały video: IBOMBO® i UNITED-CYCLIST


GDZIE ZNAJDUJE SIĘ STACJA?

Plac Unii City Shopping to centrum handlowe przyjazne rowerzystom. Samoobsługowa stacja naprawy rowerów znajduję się przy ul. Boya-Żeleńskiego obok wjazdu na parking podziemny. Wzdłuż ulicy znajdują się także dwa parkingi rowerowe. Stacja Veturilo jest przy Rogatce. 

Kliknij poniżej a pokierujemy Cię prosto do samoobsługowej stacji naprawy rowerów.

wyznacz trasę do samoobsługowej stacji naprawy rowerów Plac Unii