GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Mięsne i bezmięsne nowości w SUBWAYOpublikowany: 30 maja 2016

Restauracje SUBWAY® wzbogaciły swoje menu o dwa nowe sandwicze. Falafel to propozycja dla miłośników bezmięsnych dań, świeżych warzyw oraz amatorów zbilansowanego odżywiania. Natomiast zwolennicy mięsnych dodatków zasmakują w sandwiczu Big Beef Melt z soczystą wołowiną.

Wielu początkujących pasjonatów odkrywania nowych smaków, może zastanawiać się czym właściwie jest Falafel. Mówiąc krótko to smażony kotlet z ciecierzycy, w kształcie kulki, przyprawiony orientalnymi mieszankami ziół, które nadają mu wyjątkowy smak i aromat. W Subway Falafel serwowany jest na chrupiącym pieczywie z dodatkiem świeżych warzyw. Choć jest to danie bezmięsne, to dzięki zawartości ciecierzycy, jest bardzo sycące i odżywcze. Podbija serca nawet najbardziej wymagających smakoszy. Sandwicza wystarczy doprawić szczyptą ulubionych przypraw, aby poczuć pełnię smaku.

Propozycja dla wielbicieli mięsa, to inspiracja prosto z Ameryki. Tamtejszy styl jedzenia coraz częściej przenika do naszej kuchni. W wielu restauracjach pojawiają się przysmaki rodem z USA, które przywołują na myśl amerykański luźny sposób bycia. Taką propozycję przygotowało dla nas SUBWAY®, wprowadzając do swojej oferty sandwicha Big Beef Melt. Ten Sub to tradycyjny, amerykański smak wołowiny typu chopped steak. Miękki delikatnie doprawiony, soczysty. W połączeniu z chrupiącymi warzywami i świeżo wypiekanym pieczywem, to propozycja idealna dla miłośników mięsa.