GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Targi Rzeczy Ładnych21 maja 2016 - 22 maja 2016

Targi Rzeczy Ładnych - wiosenna edycja największych targów designu w Warszawie w maju w Placu Unii City Shopping!

21 i 22 maja Targi Rzeczy Ładnych zapraszają na kolejną wiosenną edycję na warszawski Plac Unii. TRŁ to nie tylko wielkie zakupy, ale święto polskiego designu i ludzi, którzy go tworzą. W jednym miejscu spotka się ponad 100 najlepszych firm i projektantów.

Targi Rzeczy Ładnych to najpopularniejsze targi designu w Warszawie. Poprzednie edycje dwudniowej imprezy odwiedziło do tej pory prawie 50 tys. osób. Na najbliższą imprezę organizatorzy zaprosili producentów mebli i akcesoriów, designerów i grafików. - Ciągle szukamy nowych firm i zjawisk. Chcemy, żeby TRŁ były przeglądem tego, co najciekawsze w polskim designie - mówią organizatorzy. Duża część to debiuty, ale pojawią się także uznane marki i nazwiska - kilkunastu wystawców ma na koncie nagrody MUST HAVE z Łódź Design Festival oraz nagrody zagranicznych festiwali.

TRŁ to ogromny wybór oryginalnych mebli, lamp, porcelany, tekstyliów, akcesoriów do domu, zabawek oraz książek i plakatów.

Motywem przewodnim tej edycji imprezy będą:

- „zieleń” - pojawią się kwiaty, rośliny i akcesoria ogrodowe,

- oraz „Design dla najmłodszych” z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. W strefie DZIECKO zaprezentują się dziesiątki producentów najbardziej oryginalnych książek, mebli i zabawek dla najmłodszych – zapewnimy znakomity wybór prezentów dla najmłodszych.

Ozdobą imprezy będzie jak zawsze Strefa Print - najpopularniejsi współcześni ilustratorzy będą bezpośrednio sprzedawać swoje sygnowane prace. Nie zabraknie też oczywiście strefy RETRO z odnowionymi meblami i kultowymi przedmiotami z poprzedniej epoki. Imprezie będą towarzyszyły wydarzenia specjalne, których szczegóły zostaną podane wkrótce na stronie facebook.com/Targirzeczyladnych.

 

Targi Rzeczy Ładnych

Design/Meble/Lampy/Zabawki/Plakaty/Wykłady/Wystawy

 

Sobota i niedziela 21-22 maja

godz. 11-19

Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2

 

Wstęp 8,90 zł (w prezencie magazyn Dom & Wnętrza)

Wstęp 5 zł (bez magazynu)

 

Więcej informacji na FACEBOOKU TRŁ

 

Partner targów: Plac Unii City Shopping

 

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane 24, Gazeta.pl, Palapa.pl, Example.pl, Pakamera.pl, Domosfera.pl, Cztery Kąty, Bryła.pl, Hiro, Ładny Dom, Domo +, Tok FM, Aktivist, Dom & Wnętrze, Archiweb.