GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Villeroy & Boch już otwarte!Opublikowany: 19 lipca 2016

Villeroy & Boch już otwarty w Placu Unii!

ZAPRASZAMY! 

 

Tradycja i 267 lat doświadczenia

Villeroy & Boch to firma o europejskich korzeniach, która istnieje już od 268 lat. Założona w Niemczech w 1748 r. jako manufaktura porcelany stopniowo poszerzała asortyment o kolejne grupy produktów służących do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Dziś Villeroy & Boch jest międzynarodowym koncernem o uznanej renomie, obecnym w 125 krajach. Firma zachowała swój rodzinny charakter i kolejne już pokolenia założycieli biorą czynny udział w jej rozwoju. Siedziba główna koncernu do dziś znajduje się w Mettlach w południowych Niemczech, a w jego niedalekiej okolicy mieści się również fabryka.

 

Od porannej kawy po wieczorną kąpiel

Szeroki asortyment produktów Villeroy & Boch podzielony jest na trzy działy: Łazienka i Wellness, Płytki Ceramiczne i Zastawa Stołowa. Oprócz porcelany stołowej, sztućców, szkła i akcesoriów dekoracyjnych, firma oferuje płytki ceramiczne, ceramikę sanitarną, meble, baterie i akcesoria łazienkowe, produkty wellness, zlewozmywaki ceramiczne i armaturę kuchenną, a także wanny spa i sauny.

 

Design

Produkty Villeroy & Boch wyróżnia niepowtarzalny design i wyjątkowa jakość. Projektanci czerpią inspirację ze świata natury i sztuki. To dzięki nim powstają niezapomniane produkty, które urzekają oryginalnością i ponadczasową elegancją. Mimo że fabryki Villeroy & Boch są w pełni nowoczesne i skomputeryzowane, część wzorów wykonywana jest nadal ręcznie. Design i renomę firmy doceniają instytucje oraz kolekcjonerzy piękna na całym świecie. Terakotowa mozaika zdobi fasadę amsterdamskiego Rijksmuseum, płytki z Mettlach zawitały do moskiewskiego teatru Bolszoj oraz katedry w Kolonii, a nasycone bogactwem Dalekiego Wschodu kolekcje zastawy stołowej – L’Oriental, Etoile du Nord i Côte d’Azur pokonują wraz z podróżnymi trasę legendarnego Orient-Expressu.