GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Vistula debiutuje z wodami perfumowanymiOpublikowany: 15 listopada 2016

Vistula debiutuje z pierwszymi własnymi wodami perfumowanymi  – Vistula Black i Vistula Red. Zapachami, które intrygują, podkreślają niezależność oraz nie pozostają niezauważone.

Dominującymi nutami zmysłowej Vistula Black jest ożywczy grejpfrut, dojrzała bergamotka i orzeźwiający kardamon. Nuta serca zdominowana jest przez geranium, którego moc podkreśla drzewo cedrowe. Kompozycję dopełnia baza składająca się z zapachu skóry, ciepłego bursztynu i indonezyjskiej paczuli.

Vistula Red to z kolei cieplejsza, bardziej wieczorowa paleta woni soczystej mandarynki, słodko-gorzkiego zapachu neroli  i  kalabryjskiej pomarańczy. Nutę serca wypełniają tu ożywcze wodne aromaty, przyprawione czarnym pieprzem i migdałem. Wyrafinowaną bazę wypełnia zaś elegancki i zmysłowy akord białego piżma, afrodyzjaku - bobu tonka oraz drzewa cedrowego i bursztynu.

Oba zapachy zamknięto w minimalistycznym, czarnym flakonie z charakterystyczną nakrętką. Dostępne w dwóch różnych pojemnościach – 50 i 100 mililitrów, będą pożądanym i zaskakującym dopełnieniem stylu wielkomiejskiego eleganta. 

Dostępne pojemności:
50 ml – cena 149,00 zł
100 ml – cena 199,00 zł


Wody perfumowane Vistula Black i Vistula Red dostępne od 09/11/16
w salonie VISTULA w Placu Unii.

ZAPRASZAMY!