GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Wizerunkownia Anna Cichosz & FriendsOpublikowany: 20 stycznia 2017

Rowolucyjny pomysł na multibrand w centrum handlowym - butik i pracownia w jednym

Już od 1 lutego rusza nowe miejsce na modowej mapie Warszawy. Marka Ana Cichosz otwiera w galerii handlowej Plac Unii City Shopping swój nowy butik, który będzie nosił nazwę „Wizerunkownia. Anna Cichosz & Friends”. Wyróżnikiem miejsca będzie autorska pracownia, w której klientki centrum handlowego będą mogły zobaczyć na żywo proces powstawania ubrań i konstrukcji.

W Wizerunkowni znajdą się projekty z kolekcji kilkunastu wyselekcjonowanych polskich marek – najciekawsze autorskie ubrania, akcesoria i buty. Zakres cen ma być zróżnicowany i na kieszeń każdego klienta. 

Wzorem dla Wizerunkowni był serial „Przyjaciele”.  Projektantka chce stworzyć miejsce, w którym klientki będą się czuły przyjaźnie i komfortowo. Tu kupią ubrania i dodatki najlepiej pasujące do ich figury i urody, ale też będą mogły napić się pysznej kawy, przyprowadzić przyjaciół, porozmawiać z ludźmi z branży mody siedząc na wygodnej kanapie, przejść metamorfozę pod okiem stylisty. W Wizerunkowni niemal codziennie będzie można spotkać projektantów, których kolekcje znajdą się w butiku. 

Prawdziwą rewolucją jest pokazanie klientkom centrum handlowego, jak naprawdę powstają ubrania dostępne w sklepie i co składa się na ich cenę. 

Spora część Wizerunkowni będzie zamieniona na autorską pracownię, gdzie na żywo będzie można obejrzeć proces szycia i konstrukcji, czy dotknąć materiałów . Do tej pory tego typu obrazki były pilnie strzeżone przez projektantów przez co klienci nie mieli pewności, gdzie tak naprawdę powstają kolekcje i skąd wynikają ich koszty.

- Chcemy odsłonić trochę kart, pokazać ubrania dosłownie od ich podszewki. Takie rozwiązanie nie tylko zrewolucjonizuje naszą markę, ale też mam nadzieję, wpłynie pozytywnie na cały rynek butików zlokalizowanych w galeriach handlowych. Klienci oczekują dziś od projektantów nie tylko pięknych i autorskich ubrań, ale też chcą zwyczajnie wiedzieć, dlaczego cena jest ciut wyższa niż z sieciówki. Zamierzamy im to wytłumaczyć i pokazać – dodaje Anna Cichosz. 

Umieszczenie butiku i pracowni w jednym miejscu ma także dodatkowy atut. Czas na przygotowanie kreacji znacznie się skróci. Indywidualne poprawki będzie można wykonywać na miejscu bez tracenia czasu na krążenie po mieście.

 

Informacje o projektantce:

Od początku drogi jako projektant Anna Cichosz ubiera świadome siebie i swoich potrzeb kobiety. Po doświadczeniach zdobytych w szkole, pracy jako stylistka oraz praktyce projektanta - jej styl skrystalizował się dwukierunkowo.

Anna projektuje kolekcje haute couture i pret-a-porter. Obie linie cechuje rzemiosło na najwyższym poziomie oraz luksus, gdyż kolekcje wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, dzianin, skór czy też włóczki.

Linia haute couture składa się z unikatowych pojedynczych wzorów. To niestandardowe kreacje, których znakiem rozpoznawczym jest zabawa kontrastem oraz fakturą materiałów. To także lina na wskroś oryginalna, urzekająca niepowtarzalnym krojem i zamysłem projektanckim.

Kolekcja pret-a-porter sygnowana marką Anna Cichosz, dedykowana jest odważnym i seksownym kobietom, mającym świadomość piękna swojej płci. Jednocześnie kolekcje są bardzo praktyczne i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywnego dnia właścicielki. To klasyka w zdekonstruowanej formie, z nutą awangardy. Dla kobiet, które chcą się wyróżniać, ale chcą przy tym czuć się swobodnie. W kolekcji przeważają tkaniny w odcieniach czerni.