GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Wydarzenia

CurrentPage.pageTitle hero image

Wólczanka na rozpoczęcie roku szkolnegoOpublikowany: 21 sierpnia 2016

Wólczanka na rozpoczęcie roku szkolnego.

białe koszule na rozpoczęcie roku

Białej koszuli nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ten ponadczasowy element garderoby stanowi bazę, w oparciu o którą można pokusić się o stworzenie nieskończonej liczby inspirujących stylizacji. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego i akademickiego biała koszula ponownie występuje w głównej roli - w końcu każda tak szczególna okazja zasługuje na to, aby celebrować ją w pięknym stylu.

Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego.

Schyłek wakacji to dla uczniów i studentów tradycyjnie czas przygotowań do uroczystej inauguracji roku szkolnego/akademickiego. Warto wykorzystać ten pretekst, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. W tym celu marka Wólczanka stworzyła kolekcję eleganckich białych koszul z wysokogatunkowej bawełny pochodzącej z renomowanych światowych manufaktur. Wszystkie wchodzące w skład linii modele uszyto zgodnie z najlepszymi zasadami sztuki krawieckiej.

Białe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego. 

Wśród najważniejszych zalet białej koszuli na pierwszych miejscach wskazuje się jej uniwersalność oraz łatwość, z jaką oddaje nastrój formalnych okoliczności. Chcąc zachować wyjściowy charakter stylizacji kobiety mogą łączyć ją z cygaretkami czy ołówkowymi spódnicami lub nakładać pod szykowne sukienki i żakiety. Z kolei panom z powodzeniem posłuży w zestawie z garniturem lub w wersji bardziej casualowej – jeansami. Szeroki wybór kołnierzyków i mankietów sprawia, że wybór koszuli dopasowanej do konkretnego typu sylwetki zajmuje ledwie kilka minut.

Premierze nowej kolekcji Wólczanki towarzyszy sesja zdjęciowa wykonana przez utalentowaną fotografkę Izę Grzybowską, która stanęła również za obiektywem kampanii wizerunkowej marki na sezon jesień-zima 2016.

Zdjęcia: Iza Grzybowska
Modele:
Sylwia Butor/D'Vision, Michał P/Panda Models
Stylizacja: Maria Szaj
Make-up: Iza Wójcik
Włosy: Piotr Wasiński

Produkcja: : Move Picture