GODZINY OTWARCIA: 10:00 - 21:00

Zapisz się, aby otrzymać newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat wydarzeń, promocji i ofert specjalnych w Placu Unii zarejestruj się do naszego newslettera.

MężczyznaKobieta
Zaznaczając okienko akceptujesz naszą politykę prywatności oraz zasady użytkowania i zezwalasz nam na kontaktowanie się z Tobą korzystając z wyżej podanych danych kontaktowych. Informacje, których udzielasz, będą przechowywane przez Placu Unii City Shopping w celu zarządzania nimi oraz do celów marketingowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bletwood Investments Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 50 A, 02-672 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych Bletwood Investments Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu produktów i usług podmiotów prowadzących działalność na terenie centrum handlowego "Nowy Plac Unii". Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bletwood Investments Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 50 A, 02-672 Warszawa informacji handlowych, w tym o ofercie podmiotów działających na terenie centrum handlowego "Nowy Plac Unii", za pomocą środków komunikacji elektronicznej, także przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w tym otrzymywanie wiadomości e-mail na wskazany przez ze mnie adres e-mail oraz wiadomości SMS na wskazany przeze mnie numer telefonu, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.) oraz ustawą Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz. U. z 2014, poz. 243, tekst jednolity z późn. zm.).
Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, tj. na wykonywanie automatycznych połączeń głosowych lub połączeń głosowych z udziałem człowieka, na wskazany przeze mnie numer telefonu, dla celów marketingu bezpośredniego przez Bletwood Investments Sp. z o.o. oraz podmioty z nią współpracujące.