Certyfikaty

Plac Unii to wielofunkcyjny obiekt w Warszawie, w którym zastosowane rozwiązania z zakresu szeroko pojętej ekologii wdrażane są zgodnie z działaniami zrównoważonego rozwoju. Projekt otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym. Biurowiec spełnia także najwyższe standardy bezpieczeństwa, tym także Covid-19.

 • WIREDSCORE PLATINUM

  WIREDSCORE PLATINUM

  Plac Unii, jako jeden z pierwszych budynków wielofunkcyjnych w Polsce, uzyskał certyfikat WiredScore na najwyższym poziomie Platinum. Wyróżnienie dla budynku przyznano m.in. za najwyższy standard łączności cyfrowej i zaawansowanie technologiczne obiektu.

  WiredScore to międzynarodowa organizacja, która definiuje i certyfikuje jakość łączności cyfrowej i technologii inteligentnych w budynkach biurowych. WiredScore ocenia i promuje obiekty, które zapewniają wysoką jakość łączności cyfrowej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Organizacja bierze pod uwagę takie czynniki jak: dostępność i niezawodność dostawców internetu, redundancję i zabezpieczenie połączeń, pokrycie sygnałem komórkowym i Wi-Fi oraz możliwość rozbudowy infrastruktury technologicznej.

 • BREEAM

  BREEAM

  Certyfikat BREEAM (BRE Environmental Assessment Metod) jest obecnie jedną z najczęściej stosowanych metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności w Europie. Został stworzony w 1990 roku przez organizację BRE (Building Research Establishment). Metoda stanowi dla inwestorów narzędzie zarządzania projektem, celem poprawy wpływu inwestycji na środowisko. Plac Unii otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Outstanding.

 • SGS

  SGS

  Plac Unii uzyskał certyfikat SGS Disinfection Monitored Mark we wszystkich budynkach biurowych A,B oraz C. Certyfikat przyznawany jest obiektom spełniającym najwyższe standardy czystości oraz bezpieczeństwa w Polsce, także pod kątem przeciwdziałania Covid-19. Audytorzy SGS Polska prowadzą badania w oparciu o protokoły zgodne z zaleceniami WHO, CDC (lub ECDS) i Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Biuro Ochrony budynku
tel: 22 647 05 10

Operator parkingu/APCOA
tel: 22 853 19 45

 • Autobusy: 119, 131, 138, 167, 168, 195, 222, 501, 519, 522

 • Tramwaje: 4, 10, 18

 • Metro: POLITECHNIKA

 • Stacja wypożyczalni rowerów: Veturilo

Plac Unii dla pracowników budynku biurowego oraz gości zapewnia podziemny parking z 800 miejscami parkingowymi.

Dla gości dostępny jest parking na poziomie -2.


Przy zakupach w pasażu handlowo-usługowym możliwa jest walidacja 1h biletu parkingowego - przy dokonaniu zakupów o wartości min. 50 zł.